Šicí stroje Lucznik - šicí stroje s tradicí a vynikajícím poměrem "kvalita - cena"

21. března 2008 v 13:45 |  Šicí stroje Lucznik
Další aktivitou, kterou se naše společnost zabývá, je prodej šicí strojů značky Lucznik. Dnes se podíváme na tuto značku blíže.

LUCZNIK je značkou nejen šicích strojů, ale také celé řady dalších produktů, např. overlocků, které jsou vyráběny od roku 1927 v Polsku. Značka Lucznik si získala proslulost díky perfektnímu poměru "kvalita - cena" jak v Polsku, tak i u zákazníků v Česku a na Slovensku. Nyní znovu přichází Lucznik na český a slovenský trh s novými moderními produkty zařazenými do sortimentu šicí stroje, overlocky a domácí spotřebiče.

V současné době polská firma ASPA společně s továrnou "Lucznik" v Radomi (Polsko) uvedla na polský trh velmi úspěšně novou řadu šicích strojů a overlocků ŁUCZNIK. Ve vzájemné spolupráci pokračují v mnohaleté tradici polských šicích strojů LUCZNIK. Výroba těchto šicích strojů a overlocků, původně prováděná pouze v továrně v Radomi, se nyní stejně jako u všech ostatních značek přemístila do průmyslových závodů předních světových producentů šicí techniky na Dálném Východě.

Bez ohledu na místo prvotní výroby provádějí konečnou montáž, kontrolu kvality a přípravu každého kusu šicího stroje pro prodej v Radomi Polsko pouze specialisté, ve většině případů bývalí zaměstnanci firmy LUCZNIK. To je výhoda, která odlišuje výrobky ŁUCZNIK od srovnatelných produktů, a navzdory tomu si zachovávají výjimečně výhodnou cenu.

Společnost ASPA pokračuje v tradici strojírenské výroby od roku 1850. Společnost je hrdým vlastníkem certifikátů ISO pro výrobu. Všechny šicí stroje, každé zařízení a všechny výrobky, které jsou uváděny na trh, prochází kontrolou nebo mají potvrzení o kvalitě, což lze doložit výsledky testů kvality prováděnými subdodavateli.

Veškeré šicí stroje, overlocky a produkty Lucznik vynikají díky jednoduchosti obsluhy a spolehlivosti, jejíž zárukou je i centrální servis v Brně, jenž mimo jiné poskytuje také telefonické konzultace pro dotazy související s technickými možnostmi a uplatněním strojů pro český i slovenský trh. Značení CE, kterým jsou výrobky LUCZNIK označovány, dokazuje jejich shodu s evropskými direktivami závaznými pro každý produkt v rámci EU.

Výhradním dovozcem šicích strojů, overlocků a dalších produktů LUCZNIK do České republiky a na Slovensko je naše společnost OK business, s.r.o..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 janča janča | 21. března 2008 v 14:06 | Reagovat

Tak já už mám Lucznik 340 asi měsíc, a je to super mašina!!! Fakt platí poměr "kvalita - cena": levný a kvalitní

2 karči karči | E-mail | 24. dubna 2008 v 10:45 | Reagovat

mamka má lucznik 30 let a taky šije

3 Aneta01 Aneta01 | 5. května 2008 v 13:47 | Reagovat

Jsem se značkou Lucznik také velmi spokojená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama