Nový internetový obchod spuštěn! Nakupte v obchodě Ráj-šití.cz ještě dnes

20. srpna 2008 v 11:33 | raj-siti.cz |  Ráj-šití.cz

Otevřeli jsme pro Vás nový internetový obchod se zbožím pro domácí šití a dalšími potřebami pro domácnost. Navštivte naše stránky ještě dnes a přesvědčte se, že o návštěvníky našeho webu je dobře postaráno. V tomto článku se dočtete více.

Zboží v e-shopu Ráj-šití.cz


Od teplých srpnových dní můžete nakupovat zboží do své domácnosti v nové internetové prodejně Ráj-šití.cz, což je internetový obchod se širokým sortimentem potřeb pro šití.

V e-shopu Raj-siti.cz zakoupíte kvalitní domácí šicí stroje a vyšívací stroje světoznámých značek Lucznik, Brother, Janome, Zetina a další. Ke svým šicím strojům můžete v našem internetovém obchodě dokoupit i overlocky značek Lucznik, Janome, Brother, Bernina a Zetina nebo coverlocky Janome, Brother či Bernina. V naší nabídce rovněž najdete i vyšívací stroje značek Bernina a Janome. V naší nabídce zakoupíte i vynikajicí mandly Ironnette, které usnadní a urychlí domácí žehlení. Dále prodáváme domácí spotřebiče, příslušenství pro šicí stroje a vyšívací stroje, atp.

Informace a další zajímavosti


To ovšem není všechno, co na našem webu najdete. Každý šicí stroj, vyšívací stroj, overlock a coverlock má detailní popis funkcí, služeb, vlastností, technických parametrů a nabízí další informace včetně krátkého popisu stroje a jeho funkcí či užití. O každé značce, jejíž šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky a coverlocky nabízíme, si můžete také přečíst článek, který pojednává o její historii, vývoji, součastnosti či dalších zajímavostech.

V oddílu Informace pro vás vedle těchto článků najdete také obecné vysvětlení funkcí overlocku a proč je dobré mít overlock doma, podrobnou historii šicích strojů, souhrnné přehledy toho, co dovedou šicí stroje a overlocky Lucznik, či průběžně doplňovaný Slovník pojmů, ve kterém se dočtete zajímavosti ze světa šití a šicích strojů, které jste možná ani netušili.

O naše zákazníky se dobře postaráme


Na našem webu je velmi jednoduchá orientace. Položky zboží najdete systematicky roztříděné do kategorií v levém horním menu, na horní vodorovné liště naleznete všechny potřebné informace k prodeji, a v pravém dolním menu naleznete spoustu zajímavých článků. Rovněž objednávkový formulář je velmi jednoduchý a intuitivní.

A nyní se ještě jednou vraťme k hlavní činnosti našeho webu, tedy k prodeji zboží. Každé zboží Vám pošleme až domů, takže můžete v klidu nakupovat v teple domova a po dokončení objednávky se můžete těšit na zboží, které až domů přinese buď kurýr nebo pošťák, takže, zastihne-li vás doručovatel či kurýr doma, nemusíte vůbec chodit ven. Zboží lze nakoupit i na splátky Cetelem, dnes nakoupíte a zaplatíte, až na to budete mít.


Zkrátka, Ráj-šití.cz je ráj pro všechny, kteří rádi šijí.


Najdete na internetu místo, kde jsou návštěvníci vítanější?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama