Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Září 2008

Partnerské weby našeho blogu

12. září 2008 v 14:33 Partneři blogu
V tomto článku naleznete odkazy na partnerské weby OK blogu.

SHOP ROKU 2008

11. září 2008 v 14:20 | okbus |  OK business

Naše společnost OK business, s.r.o. se stala partnerem akce SHOP ROKU 2008!

Jedná se o soutěž, jejímž cílem je rozlišení stovek a stovek internetových obchodů různých zaměření v prostředí českého internetu.

Podpora akce brněnských základních škol

11. září 2008 v 14:03 | okbus |  OK business
Československá obec legionářská (ČSOL) - její samostatná Jihomoravská jednota Sdružení Válečných Veteránů (SVV) ČR organizuje spolu s dalšími partnery, kterými jsou UNIS Vienna (United Nations Information Service) - generální partner akce, OK business, s.r.o. - hlavní partner a spoluorganizátor akce, Avalanche Poster, s.r.o. - mediální partner akce a Student Agency - partner akce, pro účastníky Evropská základní a mateřská škola Brno, Gymnázium Globe, s.r.o., ZŠ Mutěnická Brno - Vinohrady, cestu do sídla OSN ve Vídni, kde bude realizována exkurze po sídle, informačním centru, besedy a přednášky. Vše bude probíhat v anglickém jazyce, kdy se v něm účastníci zdokonalí a zároveň jim budou přednesena témata týkající se problematiky postížení dětí válečnými konflikty, dětských práv, týrání dětí, užívání drog, závislostí na omamných látkách apod., které mají v osnovách. Zároveň bude součástí vystoupení našich válečných veteránů s informací o životě v misích.

Pomoc se zviditelněním informační kampaně spojené s veřejnou sbírkou Nepouštějme děti do slepé uličky

9. září 2008 v 15:37 | ok blog |  OK business
O naší společnosti OK business, s.r.o. jste se dozvěděli v minulém článku v této rubrice více. V dalších rubrikách píšeme o našich dalších aktivitách. Tímto článkem chceme informovat i o našich nepodnikatelských aktivitách, které vyvíjíme.