Pomoc se zviditelněním informační kampaně spojené s veřejnou sbírkou Nepouštějme děti do slepé uličky

9. září 2008 v 15:37 | ok blog |  OK business
O naší společnosti OK business, s.r.o. jste se dozvěděli v minulém článku v této rubrice více. V dalších rubrikách píšeme o našich dalších aktivitách. Tímto článkem chceme informovat i o našich nepodnikatelských aktivitách, které vyvíjíme.

Podporujeme neziskovou organizaci
V současné době spolupracujeme s organizací Ratolest BRNO a vzájemně se s touto organizací podporujeme, což se prozatím realizuje především prostřednictvím internetové propagace. OK business pomáhá organizaci RATOLEST BRNO se zviditelněním informační kampaně v souvislosti s veřejnou sbírkou Nepouštějme děti do slepé uličky. Tato podpora probíhá na serverech společnosti, které se vyznačují vysokou mírou návštěvnosti. Mimo jiné sem patří například OK obchod.cz. Cílem kampaně je zvýšit povědomí o dětech, které se nacházejí v rizikové životní situaci. Chceme upozornit na jejich problémy, které mají dopad i na celou společnost. Veřejná sbírka tuto situaci pomáhá řešit.
Více o organizaci Ratolest
A nyní trochu přiblížíme organizaci RATOLEST. Organizace RATOLEST BRNO pomáhá již 13 let sociálně znevýhodněným dětem a mladým lidem řešit jejich nepříznivou životní situaci tak, aby měli rovné šance prožít kvalitní život a začlenit se do společnosti.
"Díky pomoci společnosti OK business se cíle naší organizace dostanou k většímu počtu lidí. Ačkoli se zatím jedná o svět internetu, doufáme, že se naše spolupráce rozšíří i do dalších oblastí", uvedla Kateřina Szczepaniková, asistentka PR a fundraisingu organizace RATOLEST BRNO.
Více informací:
Kateřina Szczepaniková
+ 420 545 243 839
+ 420 605 269 688
katerina.szczepanikova@ratolest.cz
www.ratolest.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tjnruwpdnyd tjnruwpdnyd | E-mail | Web | 27. května 2009 v 21:01 | Reagovat

AabWvd  <a href="http://zbrjsetgprdo.com/">zbrjsetgprdo</a>, [url=http://mhxcmdfsawhd.com/]mhxcmdfsawhd[/url], [link=http://xwvcuzghcmge.com/]xwvcuzghcmge[/link], http://xmszltyiglbd.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama