Mandly Ironnette

7. listopadu 2008 v 13:35 |  Mandly.cz

Co je to mandl?


Mandly, to jsou vynikající pomocníci v domácnosti a v nízkokapacitních provozech, protože opravdu hodně šetří čas a dokážou zvýšit pohodlí při žehlení. Máte-li mandl, můžete u práce sedět a stačí pouze mandlu podávat prádlo. Za pár sekund je prádlo perfektně vyžehlené! Tím končí lidská práce. Zbytek už udělá sám mandl. Už žádné hodiny ve stoje u prkna, ani bolavé nohy anebo záda... Také zapomeňte na unavené ruce... Vyzkoušejte mandl Ironnette a nebude chtít už žehlit jinak! Takovou kvalitu žehlení těžko se žehličkou dosáhnete.


Kde lze mandl uplatnit a jak vypadá?


Pokud Vás zajímá, kde lze mandl uplatnit a jak vypadá, čtěte dál. Základem pro mandl je jeden vyhřívaný válec. Tento válec tlačí žehlené prádlo do podložky pod mandlovacím válcem, a tím ho vyžehlí. Mandly nacházejí své uplatnění nejen v domácnostech, ale také v provozech, kde je nutné žehlit. Mandly tedy mohou sloužit v nemocnicích, léčebnách dlouhodobě nemocných, různých sociálních ústavech, ubytovnách, hotelích či penziónech, na vysokoškolských kolejích nebo na internátech, ve sportovních klubech, v restauracích, prostě všude, kde je třeba žehlit.

Čím se liší mandly Ironnette


Už jste navštívili náš internetový obchod Ráj-šití.cz? Pokud ano, víte, že v jeho nabídce jsou dva druhy mandlů Ironnette. Mandly Ironnette mají mnoho zajímavých charakteristik. Naše mandly se navzájem liší pouze délkou mandlovacího válce a z toho vyplývajících rozměrových a váhových rozdílů. Mandl Ironnette 67 má mandlovací válec dlouhý 67 cm a mandl Ironnette 85 má mandlovací válec dlouhý 85 cm. Tyto mandly jsou přímo vynikající pro žehlení veškerého prádla. Mandly Ironnette se perfektně hodí pro žehlení rovných dílů, jako jsou například prostěradla, ubrusy, ložní prádlo, ale při troše praxe také trička, košile, kalhoty, a jiné.

Mandly Ironnette a jejich vlastnosti


Zajímá vás, čím jsou mandly Ironnette prospěšné? Naše odpověď je, že naše mandly jsou prospěšné mnoha věcmi, například mandly Ironnette mají funkci automatického odpojení páry, což je velmi praktické. Mandly jsou také rychlé, můžete si na nich zvolit teplotu a napařování. Jsou snadno ovladatelné, ale velmi potěší možností používat běžně upravenou vodu. Nyní již tedy pro mandlování nebudete potřebovat vodu převařenou či dokonce vodu destilovanou! Pokud chce koupit mandl, je rovněž dobré vědět, že naše mandly jsou naprosto nenáročné na prostor. S mandly Ironnette je totiž snadná manipulace díky tomu, že konstrukce umožňuje rychlé složení a velmi snadný transport.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wíth Wíth | E-mail | Web | 19. prosince 2011 v 14:14 | Reagovat

Moc pěkný blogík. Ještě juknu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama