Overlock Lucznik 720 D-4 Lucznik - 4-nitný 2-jehlový domácí pomocník

29. prosince 2008 v 13:22 |  Overlocky 2008
Overlocky Lucznik patří do nové modelové řady značky Lucznik, která vyniká vynikajícím poměrem cena / výkon. Tyto overlocky jsou určené pro práci v domácnosti, kde se díky své značné výkonnosti stávají neocenitelnými pomocníky. Díky technickému vybavení usnadňují práci domácím švadlenkám.


Overlock Lucznik 720 D-4 je overlock, který může sloužit jako 2-nitný, 3-nitný i 4-nitný 2-jehlový overlock. Je vybavený diferenciálním transportem, volným ramenem a dalšími funkcemi, které při svém domácím šití rozhodně uplatníte. Overlock Lucznik 720 D-4 vnáší do domácího šití profesionální kvalitu.

Funkce, kterými disponuje overlock Lucznik 720 D-4


Overlock Lucznik 720 D-4 nabízí svým uživatelům užitečné funkce. Na prvním místě je nutné zmínit 7 overlockových a obšívacích stehů, které posunou vaše dílo na vyšší úroveň. Z těchto sedmi stehů jsme vybrali 4 stehy, které vám v tomto článku představíme.

Dvojnitný overlockový steh je 1-jehlový 2-nitný steh se zesíleným okrajem se používá pro pro švy na lehkých a strečových látkách. Ideální je též pro zesílené lemy. Dvojnitný obnitkovací steh s jednou jehlou a 2 nitěmi je určený pro obnitkování běžných látek a používá se též pro flatlockové švy a slepé lemy. Trojnitný steh pro overlock je 1-jehlový 3-nitný steh, který slouží k obnitkování a na švy běžných látek. Trojnitný flatlock je 1-jehlový 3-nitný steh pro švy natupo a s přesahem a ornamentální stehy šité ozdobnou nití.

Overlock Lucznik 720 D-4 dále nabízí regulaci délky stehu v rozmezí 1 až 4 mm a také regulaci šířky stehu nebo šířky ořezu v rozmezí 3 až 7 mm. Při použití konvertoru je možnosti i 2-nitního šití. Náš overlock umožňuje profesionální ukončování lemů, což je funkce, která se pozitivně odrazí na kvalitě domácích výrobků.

Overlock dále má diferenciální transport pro posun látky, který zabraňuje načechrání a zvlnění materiálu. Volné rameno je vynikající zařízení, které slouží pro obšívání rukávů, nohavic a dalších komplikovaných tvarů.

Technické parametry pro overlock Lucznik 720 D-4


Technické parametry našeho overlocku svědčí o jeho vynikající uplatnitelnosti v domácnosti. Náš overlock šije 1300 stehů za minutu při příkonu 100 W. Pro kvalitní šití je možné overlock nastavit podle potřeb šití. Délku stehu můžete nastavit v rozmezí 1 - 4 mm, šířku stehu Standard lze nastavit v rozmezí 3,0 - 7,7 mm. Šířka rolujícího stehu činí 1,5 mm. Hmotnost overlocku činí 6,7 kg netto a 8,5 kg brutto. Overlocky 720 D-4 mají plastový kryt a tělo z hliníku s kovovými částmi.

Příslušenství pro overlocky Lucznik 720 D-4


Základní příslušenství, které je dodáváno pro overlocky Lucznik 720 D-4 v balení, je bohaté. Objednáte-li tento overlock v kategorii Overlocky, obdržíte sadu jehel, sadu šroubováků, pinzetu, štěteček, náhradní dolní nůž, 4 násadky pro špulky a konvertor, který slouží pro 2-nitné šití.

Pro overlocky lze však ještě dokoupit overlockové patky. Patek, které lze k tomuto overlocku dokoupit, je celkem 7, a patří mezi ně: patka pro patka pro šití záhybů, patka pro všívání gum, patka pro slepý steh, patka pro přišívání krajky, patka pro přišívání korálků a patka pro všívání šňůrek.

Overlock v domácnosti


Jak vyplývá z tohoto článku, je overlock Lucznik 720 D-4 vynikajícím pomocníkem v domácnosti, který rozšíří a obohatí možnosti domácího šití. Bližší informace k tomuto overlocku získáte v kategorii Overlocky našeho internetového obchodu, kde tento overlock můžete rovněž zakoupit.

S overlockem Lucznik 720 D-4 se šití stane oblíbeným koníčkem plným zábavy, tvořivosti a to hlavně bez dřiny!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama