Šicí stroj Lucznik 2012 Maryla

19. prosince 2008 v 15:08 | Lucznik |  Šicí stroje 2008

Šicí stroj Lucznik 2012 MarylaŠicí stroj Lucznik 2012 Maryla je nový šicí stroj, který obohatil modelovou řadu šicích strojů Lucznik. Tento šicí stroj se řadí mezi střední šicí stroje do kategorie s velmi výhodným poměrem cena / výkon.


Šicí stroj Maryla je vynikající pomocník v domácnosti


Šicí stroj nabízí řadu užitečných a vynikajících funkcí, což z něho činí ideálního pomocníka do domácnosti. 22 šicích programů, kyvný chapač, šití knoflíkové dírky a poloautomatické šití obšívání knoflíkových dírek, to jsou jen některé z funkcí, které nabízí. Šicí stroj Maryla umožňuje plynulou regulaci délky stehu, zakončování lemů krytým stehem nebo overlockovými stehy. S pomocí tohoto šicího stroje rovněž můžete slepě podšívat lemy a okraje krytým stehem.

Šicí stroj Maryla je vhodný též pro ozdobné šití. S dvojjehlou, která patří mezi dokoupitelné příslušenství Lucznik, lze šít ozdobné dekorativní stehy. Možnosti šicího stroje rovněž rozšiřuje i další dokoupitelné příslušenství, které tvoří patky pro šicí stroje. Mezi tyto patky patří především patka overlocková, patka řasící, patka pro všívání šňůrek, patka pro lemování, vyšívací patka, a samozřejmě další.

Vynikající technické vlastnosti a bohatá standardní výbava


Šicí stroj má také vynikající technické vlastnosti. Tělo šicího stroje je vyrobeno z hliníkového korpusu s metalickými částmi. Motor s výkonem 70 W přináší velmi dobře využitelnou sílu. Šicí stroj s hmotností 6,9 kg je lehký, a tak je s ním možné též snadno manipulovat. Pro samotné šití jsou výborné následující dvě charakteristiky. Patku lze zvednout až do výše 7,5 mm. Díky tomu lze šít i více vrstev najednou. Délku stehu lze regulovat v rozmezí 0 - 4 mm, zpětný steh lze nastavit do 2,5 mm. Abyste na vše dobře viděli, šicí stroj je vybavený 15 W žárovkou pro osvětlení šicí plochy.

Šicí stroj Maryla má také bohatou standardní výbavu, která je zahrnutá do ceny šicího stroje. Se zakoupením našeho šicího stroje obdržíte lamelu pro vypnutí přenašeče, páreč pro prořezávání knoflíkové dírky, sadu jehel, 3 náhradní špulky, šroubováček a olejničku, a 4 patky (základní, zipovou, pro knoflíkovou dírku a pro přišívání knoflíků).

Šije většinu druhů materiálů a má široké uplatnění


Náš šicí stroj je též vhodný pro šití většiny druhů materiálů. Zvolíte-li správné a odpovídající nitě a jehly, lze s tímto šicím strojem šít materiály počínaje lehkými, jako jsou tyl, šifónová krajka nebo žoržet, až po středně těžké, např. bavlněná látka, tvíd, plátno.

To ale stále není vše. Jak jsme zmínili již výše, tento šicí stroj lze využít i pro dekorativní šití. Vedle dvojjehly a vhodných dokoupitelných patek pro dekorativní šití vystačí i šicí stroj samotný, jelikož nabízí prošívání, vyšívání, přišívání aplikací, a podobné služby. Pro dekorativní šití lze rovněž vybírat z nabídky stehů. Ozdobný saténový steh (zhuštěný cikcak) je totiž určený přímo pro dekorativní šití.

Díky široké nabídce stehů má i šicí stroj Lucznik Maryla široké uplatnění. Vedle dekorativního šití zvládne i šití elastických materiálů, pro které slouží trojitý rovný steh, všívání gumy, opravy, zpevňování a šití ložního prádla, pro které je určený elastický velký steh, a také dokáže sešívat a lemovat tkaninu za pomoci overlockového stehu nebo šikmého overlockového stehu.

Kdo koupí, neprohloupí


Jak tedy můžete vidět, tento šicí stroj je vynikajícím pomocníkem v domácnosti. Kdo si ho koupí, rozhodně neprohloupí. Bližší informace o šicím stroji naleznete na serveru pro šicí stroje Lucznik.cz, a jeho nákup můžete uskutečnit v internetovém obchodě Ráj-šití.cz v kategorii Šicí stroje.

Rozhodně nezapomeňte, že šicí stroj Lucznik 2012 Maryla poskytuje vynikající výsledek a skvělý pocit z Vašeho šití. A o to přece jde, nebo ne;-)?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 19. prosince 2008 v 15:09 | Reagovat

Čau lidi, tento šicí stroj jsem si koupila na internetu, a je to super. Fakt šije tak dobře, jak pišou tady v tom článku. A taky přijde až domů a rychle (teda když si ho objednáte). Fakt můžu doporučit!

2 adalu adalu | E-mail | 18. února 2009 v 11:25 | Reagovat

Ahojky,mám problém s výběrem šicího stroje na trhu je spousta značek,každý prodejce chválí samozdřejmě značku která mu zaplatí víc a já opravdu nevím zda Zetinu,Brothera,Luzcnik,Pfaffku,Veronicu,Singer,Ladovku.

Nechci žádný supr stroj,ale přeci jen to není věc kterou si kuouji každý rok a já jsem opravdu bezradná poradí mi někdo?

3 fast fast | E-mail | Web | 23. října 2014 v 17:36 | Reagovat

Hello!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama