Leden 2009

Blog Šicí stroj.cz

26. ledna 2009 v 15:38 | Karči |  Blog Šicí stroj
Blog Sici-stroj.cz je blog provozovaný naší společností, zaměřený na šicí stroje, šicí techniku, historii vývoje šicích strojů, značek, vynálezů až po současnost. Blog je určen pro všechny zájemce o šití, ruční práce, problematiku spojenou se světem šití, šicích strojů apod. Je určen pro všechny blogery a blogerky, kteří chtějí mít více inforamcí nebo si vyměňovat zkušenosti z této oblasti. ...Zajímají-li vás informace o šicích strojích, overlocích, coverlocích, vyšívacích strojích, historii těchto produktů a o všem, co tyto stroje umí, klikněte na sici-stroj.cz a navštivte náš blog.

Spuštění blogu Sici-stroj.cz

9. ledna 2009 v 13:44 OK business
Pro Vás, naše čtenáře a zákazníky, jsme spustili nový blog na adrese Sici-stroj.cz. Tento blog se bude zaměřovat na problematiku spojenou se světem šití.

Zajímají-li vás informace o šicích strojích, overlocích, coverlocích, vyšívacích strojích, historii těchto produktů a o všem, co tyto stroje umí, klikněte na www.sici-stroj.cz a navštivte náš blog.

PF 2009

5. ledna 2009 v 12:15 | okbus |  OK business
Vážení čtenáři,

jménem naší společnosti Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, úspěchů v osobním i pracovním životě a mnoho krásných zážitků a chvil v novém roce 2009.

Váš

OK business, s.r.o.