Únor 2009

Šicí stroje a overlocky Lucznik - prohlédněte si je

24. února 2009 v 9:56 Šicí stroje Lucznik
V nabídce našich internetových obchodů Ráj-šití.cz a OK-obchod.cz jsou šicí stroje a overlocky značky Lucznik. Tyto šicí stroje a overlocky vynikají především skvělým poměrem kvalita/cena, kdy za kvalitní a výkonný šicí stroj či overlock zaplatíte velmi dobrou cenu.

Modelová železnice

13. února 2009 v 13:28 | okbus |  OK obchod
V novém oddělení Hobby v našem internetovém obchodním domě OK-obchod.cz jsme začali prodávat potřeby pro modelovou železnici. Jelikož modelová železnice má v našich zemích úctyhodnou tradici, rozhodli jsme se připravit pro vás, čtenáře našeho blogu, článek, který vás s fenoménem modelové železnice podrobněji seznámí.

Parfémy - vůně pro každého

6. února 2009 v 13:25 OK obchod
Náš internetový obchodní dům OK-obchod.cz má velmi rozsáhlý sortiment zboží, jak o tom informujeme v článku OK-obchod - o nás. Jedním z druhů zboží, které nabízíme v samostatném patře, jsou parfémy. Jelikož parfémy představují velmi rozmanitou skupinu zboží, rozhodli jsme se věnovat jeden z našich článků právě parfémům, aby čtenáři našeho OK blogu věděli o parfémech více, a podle toho si mohli parfémy lépe vybírat.