Overlock 720 D-4 Lucznik, 4-nitný, 2-jehlový

25. března 2009 v 13:55 |  Overlocky 2009
V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz je overlock Lucznik 720 D-4. Tento overlock je nejprodávanějším mezi všemi overlocky, které Ráj-šití.cz nabízí, a proto jsme se rozhodli tento overlock pro domácnost blíže popsat i na našem blogu v dalším článku zaměřeném na overlocky.


Oblíbený overlock


Overlock Lucznik 720 D-4 je dvojjehlový overlock, který dokáže šít se dvěma, třemi a čtyřmi nitěmi. Právě tím se mimo jiné odlišuje od overlocku Lucznik 720 D-5, který je pěti nitný overlock. Další rozdíl mezi těmito overlocky je spodem krycí (tzv. prádlový) steh, který umí šít overlock 720 D-5. Overlock Lucznik 720 D-4 je značně oblíbený u domácích švadlenek díky svým funkcím a svému vybavení, které jim značně usnadňuje, zpříjemňuje a urychluje práci.

Overlock má mezi svým vybavením diferenciální transport pro plynulé podávání pružných materiálů, volné rameno pro šití rukávů , nohavic a podobných komplikovaných tvarů, a samozřejmě další funkce. Overlocky přinášejí domácímu šití profesionální kvalitu, a proto je dobré overlock doma mít.

Funkce, které nabízí overlock Lucznik 729 D-4


Vedle již zmíněného diferenciálního transportu a volného ramene nabízí tento overlock mnoho dalších užitečných funkcí. Lze regulovat délku stehu v rozmezí 1 - 4 mm, regulovat šířká stehu a šířku ořezu v rozmezí 3 - 7 mm a lze též regulovat napětí niti.

Uživatelé ocení možnost šít sedmi overlockovými a obšívacími stehy, které umožňují profesionální zakončování lemů.

Užitečnou funkcí je též odpojení horního nože.

Technické parametry platné pro overlocky Lucznik 720 D-4


Tradice, kterou se pyšní šicí stroje Lucznik, velí dnešnímu výrobci "Luczniků" dbát na vysokou kvalitu svého zboží. Na dobré jméno, které si šicí stroje Lucznik v našich zemích získali v období před dvaceti lety a dříve, je proto dbáno i dnes. A tak má overlock Lucznik tělo z hliníku a jeho konstrukce zahrnuje kovové části, které se vyznačují vyšší životností a "výdrží" oproti jeho umělohmotným kolegům. Náš overlock, je velmi výkonný. Jeho motor má příkon 100 W a šije rychlostí 1300 stehů za minutu!

Šije stehy o délce 1 - 4 mm, a šířce, která pro steh Standard činí 3,0 - 7,7 mm, a pro rolující steh činí 1,5 mm. Patku lze zvednout až na úroveň 4,5 mm.

Overlock nepatří k nejtěžším, což představuje obrovskou výhodu při jeho použití v domácnosti. Hrubá hmotnost činí 8,5 kg, avšak čistá hmotnost je s 6,7 kg výrazně nižší.

Příslušenství pro overlocky


S overlockem 720 D-4 je dodáváno základní příslušenství, které zahrnuje sadu jehel, šadu šroubováků, pinzetu, štěteček, 4 násadky nad špulky, a samozřejmě další. Pro overlock lze dokoupit další příslušenství, čímž rozšíříte možnosti jeho využití. Příslušenství pro overlocky 720 D-4 zahrnuje šest druhů patek, které lze zakoupit v internetovém obchodě Ráj-šití.

Více se tímto tématem zabýváme na našem specializovaném blogu. Navštivte ho, zajímáte-li se více o šití, šicí stroje, overlocky, coverlocky.

Náš internetový obchod přináší širokou nabídku na šicí stroje a overlocky. Navštivte ho.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 buspghmiwdv buspghmiwdv | E-mail | Web | 7. května 2009 v 19:54 | Reagovat

6ataUA  <a href="http://elkllwcgkuwk.com/">elkllwcgkuwk</a>, [url=http://yljdcoxffcig.com/]yljdcoxffcig[/url], [link=http://rsqhenmberas.com/]rsqhenmberas[/link], http://xkkusljjbkbk.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama