Duben 2009

Šicí stroj Lucznik 2009 Julia

27. dubna 2009 v 13:19 Šicí stroje 2009
Šicí stroj Lucznik Julia 2009 je v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz již delší dobu. Nyní přichází ve velmi výhodné nabídce, kdy z původní ceny, za kterou se šicí stroj prodával, lze při pořízení tohoto stroje ušetřit 50 %. Šicí stroje Lucznik Julia 2009 jsou multifunkční a víceúčelové šicí stroje, které jsou určené do domácnosti. Právě v domácnosti dokáže poskytovat vynikající výkon, který uspokojí zejména pokročilé švadlenky.Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa

3. dubna 2009 v 10:28 Šicí stroje 2009
Šicí stroje Lucznik patří k oblíbeným, spolehlivým a velmi výkonným šicím strojům za nízkou cenu. Mezi novou modelovou řadu pravidelně přibývají nové šicí stroje, které tak rozšiřují nabídku pro domácí uživatele. Díky tomu se neustále rozšiřuje okruh spokojených zákazníků, kteří šicí stroje Lucznik používají.

V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz je zařazen nový šicí stroj Lucznik Ewa. Šicí stroj Ewa je multifunkční víceúčelový šicí stroj určený do domácnosti. Šicí stroj Lucznik Ewa umožňuje svému uživateli využívat rozsáhlé množství funkcí a služeb, které výrazně urychlují, usnadňují a zkvalitňují domácí šití.

Jedná se o šicí stroj nové řady polských šicích strojů Lucznik, který byl v letošním roce uveden na český trh jako novinka.