Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Šicí stroj Lucznik 2009 Julia

27. dubna 2009 v 13:19 |  Šicí stroje 2009
Šicí stroj Lucznik Julia 2009 je v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz již delší dobu. Nyní přichází ve velmi výhodné nabídce, kdy z původní ceny, za kterou se šicí stroj prodával, lze při pořízení tohoto stroje ušetřit 50 %. Šicí stroje Lucznik Julia 2009 jsou multifunkční a víceúčelové šicí stroje, které jsou určené do domácnosti. Právě v domácnosti dokáže poskytovat vynikající výkon, který uspokojí zejména pokročilé švadlenky.Šicí stroje Lucznik nabízejí celou řadu užitečných funkcí, které usnadňují domácí šití a práci švadlenkám. V tomto není výjimkou ani šicí stroj Lucznik Julia. Mezi svými základními funkcemi nabízí šicí stroj Julia volné rameno, které lze perfektně využít při šití obtížných tvarů, jako jsou rukávy či nohavice, a kyvný chapač.

Šicí stroj a jeho stehy


Velice kvalitní výkon podává šicí stroj Julia díky nabídce 36-ti šicích programů, které poskytují širokou nabídku různých stehů a úprav při šití. Mezi stehy, které šicí stroj Julia dokáže šít, patří krytý steh pro slepé podšívání lemů a okrajů a krytý steh pro šití zipů, elastický velký steh pro všívání gumy, opravy, zpevňování či šití ložního prádla, overlockový steh pro lemování a sešívání tkaniny, trikotový steh do plizování, lemování a obšívání, větvičkový steh a ozdobrý saténový steh, kterém se někdy říká zhuštěný cikcak steh, a který slouží pro dekorativní šití.

Šicí stroj a jeho další funkce


Šicí stroj Julia je sestaven z kovových součástí, což mu zajišťuje odolnost a výdrž. Náš šicí stroj umožňuje regulovat délku stehu od 0 do 4 mm a šířku v rozmezí 0 a 5 mm. Tento šicí stroj dokáže šít řadu látek a materiálů, počínaje lehkými, jako jsou tyl, žoržet či šifónová krajka, až po středně těžké, jako jsou tenký štruks, tvíd či plátno. Vždy je ovšem nutné zvolit správné jehly a nitě.

Vedle zmíněných funkcí dokáže tento šicí stroj vyšít také knoflíkovou dírku na čtyři kroky (tzv. poloautomatická knoflíková dírka), a může prošívat, vyšívat a příšivat také aplikace. Šicí stroj má též funkci přišívání knoflíků, díky které dokáže knoflíky přišívat. Díky vysokému zvednutí patky šicí stroj může šít i několik vrstev materiálů. Chcete-li svůj výrobek ozdobit malou dekorací, můžete využít dvojjehly, se kterou šicí stroj Julia dokáže šít.

Šicí stroj Julia a jeho technické charakteristiky


Šicí stroj Lucznik Julia je určený do domácnosti. Šije rychlostí až 900 stehů za minutu s výkonem motoru 65 W. Jeho váha činí 6,7 kg netto, v balení 7,5 kg. Šicí stroj má tělo vyrobené z hliníkového korpusu s metalickými částmi.

Šicí stroj a jeho příslušenství


Spolu s šicím strojem dodáváme také standardní výbavu, která je zahrnutá v ceně šicího stroje, a zahrnuje nezbytné pomůcky pro šití. Do standardní výbavy tedy patří čtyři patky (základní, zipová, pro knoflíkovou dírku, na slepý steh), látací destička, olejnička, dvě filcové podložky na cívkový kolík, zahnutý šroubovák, tři jehly a tři náhradní špulky a párač, který využijete např. při šití knoflíkových dírek.

Pro šicí stroj lze rovněž dokoupit další příslušenství na internetovém obchodě Ráj-šití.cz, které zahrnuje mnoho druhů patek a dvojjehlu.

Možnosti využití tohoto šicího stroje jsou velmi široké a v domácnostech majitelek majitelů tohoto šicího stroje odvádí poctivou a účinnou službu, která usnadňuje a urychluje práci domácím švadlenkám. Patříte-li i Vy mezi domácí švadlenky, nepochybně budete se službou, kterou tento šicí stroj odvede, taktéž spojeny.

Navštivte kategorii Šicí stroje.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama