Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa

3. dubna 2009 v 10:28 |  Šicí stroje 2009
Šicí stroje Lucznik patří k oblíbeným, spolehlivým a velmi výkonným šicím strojům za nízkou cenu. Mezi novou modelovou řadu pravidelně přibývají nové šicí stroje, které tak rozšiřují nabídku pro domácí uživatele. Díky tomu se neustále rozšiřuje okruh spokojených zákazníků, kteří šicí stroje Lucznik používají.

V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz je zařazen nový šicí stroj Lucznik Ewa. Šicí stroj Ewa je multifunkční víceúčelový šicí stroj určený do domácnosti. Šicí stroj Lucznik Ewa umožňuje svému uživateli využívat rozsáhlé množství funkcí a služeb, které výrazně urychlují, usnadňují a zkvalitňují domácí šití.

Jedná se o šicí stroj nové řady polských šicích strojů Lucznik, který byl v letošním roce uveden na český trh jako novinka.


Funkce, které má šicí stroj Lucznik Ewa


Šicí stroj Lucznik Ewa je vybavený 22-ti šicími programy, mezi kterými nechybí funkce přišívání knoflíků a poloautomatické (čtyřkrokové) obšívání dírky. Šicí stroj umožňuje šít větší množství vrstev materiálu díky vysokému zvednutí patky. Plynulá regulace rychlosti šití či délky stehu patří k samozřejmé výbavě těchto šicích strojů. Šicí stroj Ewa umí také navíjet niť na spodní cívku. Po jejím naplnění automaticky zastaví systém navíjení.

Mezi dalšími perličkami šicího stroje nechybí ani rozsáhlá nabídka stehů, z nichž vyjmenujeme jen některé: přímý rovný steh pro prošívání, krytý steh a overlockové stehy pro zakončování lemů nebo elastický velký steh pro všívání gumy či zpevňování. Šicí stroj umožňuje také dekorativní šití ozdobným saténovým stehem někdy nazývaným jako zhuštěný cikcak steh.

Technické vybavení, které má šicí stroj Ewa


Šicí stroj Ewa umožňuje šití manžet, nohavic, klobouků a dalších nestandardních tvarů oděvů díky volnému rameni. Další vybavení šicího stroje tvoří kyvný chapač. Šicí stroj dále nabízí možnost vyšívání, prošívání, šití aplikací, ap.

Příslušenství pro šicí stroje Ewa


Pro šicí stroj také dodáváme příslušenství, které umožňuje plné využívání možností, které šicí stroj poskytuje. V každém balení šicího stroje najdete např. párač pro prořezání knoflíkové dírky, náhradní špulky, jehly nebo čtyři patky pro šicí stroje. Jedná se o základní patku, patku zipovou, patku pro knoflíkovou dírku a patku pro přišívání knoflíků.

Vedle této standardní výbavy však můžete pro svůj šicí stroj dokoupit další příslušenství a rozšířit tak možnosti jeho využití. V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz je rozsáhlé množství patek k různým účelům. Na výběr tak máte látací patku, řasící patku, vyšívací patku a řadu dalších patek. Mezi dokoupitelným příslušenstvím však nechybí ani dvojjehla, která slouží pro ozdobné šití.

Další specifikace platné pro šicí stroj Ewa


Šicí stroj Ewa je spolehlivý šicí stroj, jehož tělo je vyrobeno z hliníkového korpusu s metalickými částmi. Spolu se 70 W motorem je zárukou vysokého a kvalitního výkonu, který tento šicí stroj podává. Šicí stroj Ewa nepatří mezi těžké šicí stroje, neboť jeho netto hmotnost činí pouhých 6,9 kg. Jak bylo podotknuto výše, díky vysokému zdvihu patky lze na tomto šicím stroji šít i více vrstev látky. Zvednutí patky, díky kterému je toto možné, činí 7,5 mm!


Další informace


Věříme, že tento článek předložil pádné argumenty, jimiž jsme doložili vysoký výkon a kvalitu, kterou se vyznačuje šicí stroj Lucznik Ewa. Pokud se zajímáte o šití a šicí stroje, určitě navštivte naši poradnu pro šicí stroje Šicí-stroj.cz. Pro bližší informace o tomto šicím stroji klikněte na Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama