Overlock Lucznik 620 D

21. května 2009 v 12:11 |  Overlocky 2009
Dnes vám představujeme overlock Lucznik 620 D, který je neocenitelným pomocníkem v domácnosti. Tento overlock má mnoho užitečného vybavení, díky kterému lze zkvalitnit domácí šití. Budete-li používat overlock při domácím šití, domácí výrobky díky tomu získají profesionální vzhled. Přečtěte si náš článek, jehož tématem je overlock.Overlock Lucznik 620 D je 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock s bohatým vybavením. Do vybavení tohoto overlocku patří diferenciální transport, volné rameno a další důležité funkce, které usnadní a zkvalitní šití v každé domácnosti.

Čím tyto overlocky vynikají? Jedná se jednoznačně o jednoduchost ovládání. Overlocky 620 D jsou univerzální overlocky pro šití většiny typů tkanin. Práce s těmito overlocky se nemusí obávat začátečníci, kteří ji zvládnou bez problému a ocení také jednoduché navlékání nití. Tento overlock však uspokojí i zkušené uživatele právě díky řadě zajímavých funkcí.

Funkce, které má tento overlock


Na jednom z prvních míst jsme zmínili diferenciální transport. Diferenciální transport zajistí u každého overlocku, který ho má, rovnoměrný posun materiálu, takže bude dosaženo efektivního přišití materiálu aniž by došlo k jeho zvlnění či pokrčení. Volné rameno je další důležitou funkcí, kterou některé overlocky mají. Volné rameno umožňuje pohodlné šití obtížných tvarů, jako jsou rukávy či nohavice.

Overlock Lucznik 620 D nabízí i další užitečné funkce. Je vítána jeho schopnost šití třeminitnými a čtyřnitnými stehy. Z nabídky jeho stehů zmíníme především rolující steh. Speciální lamela, která se při šití rolujícího stehu využívá, je součástí vybavení. U stehů lze regulovat jak délku v rozmezí 1 - 5 mm tak i šířku v rozmezí 3 - 7 mm. Jak již bylo zmíněno, začátečníci ocení snadné navlékání niti.

A co technické charakteristiky tohoto overlocku?


Ano, technické charakteristiky jsou velmi důležité. Overlock má tělo vyrobné z hliníku s kovovými částmi. Dokáže šít rychlostí až 1000 stehů za minutu. Patku lze zvednou v rozmezí až do 5ti mm. Overlock váží netto 6 kg, brutto 7,4 kg. Jeho příkon činí 85 W.

K overlocku Lucznik 620 D se rovněž dodává bohatá standardní výbava, která je zahrnuta v ceně stroje. Jedná se o sadu jehel, sadu šroubováků, klíč, stehovou lamelu, a další.

Kde se dozvím více?


Zajímáte-li se o overlocky více, navštivte kategorii Overlocky našeho internetového obchodu Ráj-šití.cz. Zde se o overlocích dozvíte více.

Pro všechny příznivce šití, šicích strojů a overlocků také provozujeme speciální poradnu. Klikněte na Šicí-stroj.cz a přesvědčte se na vlastní oči.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama