Červen 2009

Overlocky - jak fungují

29. června 2009 v 13:25 Overlocky 2009
Chtěli byste vědět, jak fungují overlocky? Overlocky fungují poněkud jinak než šicí stroje, jelikož nevytvářejí běžné stehy jako šicí stroje, ale overlocky vytvářejí overlockové stehy, které plní specifickou funkci. Při tvorbě overlockového stehu navíc overlocky provádí i další činnosti, jak vypráví náš článek K čemu overlock v domácnosti. Chcete-li se o tom, jak overlocky fungují, dozvědět více, přečtěte si náš článek.

Partneři

26. června 2009 v 11:24 | Michaela |  Partneři blogu
Náš blog spolupracuje s dalšími weby, které mohou přinést našim čtenářům zajímavé informace. O partnerech tohoto blogu pojednává následující článek.

Overlock 720 D-5 - vlajková loď mezi overlocky Lucznik

23. června 2009 v 10:07 Overlocky 2009
Chcete-li mít pro doma šité oblečení čistě a hladce zpracováné švy stejné jako u kupovaného oblečení, potom určitě využijete overlock. Díky tomu, že overlocky sešívají, stříhají a začišťují zároveň, představují důležitou nadstavbu pro šicí stroje, které dodávají domácím výrobkům profesionální vzhled. V modelové řadě Lucznik je vlajkovou lodí overlock 720 D-5. Přečtěte si o něm.

Ruční práce

23. června 2009 v 9:43 Ráj-šití.cz
S ručními pracemi jsme se určitě již všichni setkali. Existuje mnoho druhů ručních prací, jako je háčkování, pletení, vyšívání, batikování, ubrousková technika, apod. Počátek ručních prací má patrně mnoho společného s lidskou touhou po estetice, kdy člověk rád zdobí sebe, své oblečení a své okolí. O technikách, kterými můžete vyšperkovat ať už své oblečení, nebo svůj byt, se dočtete v tomto článku.