Overlock 720 D-5 - vlajková loď mezi overlocky Lucznik

23. června 2009 v 10:07 |  Overlocky 2009
Chcete-li mít pro doma šité oblečení čistě a hladce zpracováné švy stejné jako u kupovaného oblečení, potom určitě využijete overlock. Díky tomu, že overlocky sešívají, stříhají a začišťují zároveň, představují důležitou nadstavbu pro šicí stroje, které dodávají domácím výrobkům profesionální vzhled. V modelové řadě Lucznik je vlajkovou lodí overlock 720 D-5. Přečtěte si o něm.


Vlajková loď mezi overlocky Lucznik


Overlock Lucznik 720D-5 je 5-ti nitný overlock, který bývá označován jako vlajková loď mezi overlocky Lucznik. Overlock má 11 typů stehů, mezi které patří 5 overlockových stehů, rolující steh, dekorativní, řetízkový a žebříčkový steh. Tento overlock nabízí řadu užitečných funkcí. S tímto overlockem lze regulovat délku stehu v rozmezí 1-4 mm, šířku stehu a šířky ořezu v rozmezí 3-7 mm.

Overlock Lucznik 720D-5 je ideální overlock pro domácnost. Umožňuje profesionální ukončování lemů. Dále náš overlock nabízí diferenciální transport, volné rameno, regulovaný přítlak patky, regulaci napětí niti a odpojení horního nože jsou nezbytnou výbavou overlocku. Dodatečně k patkám ve standardní výbavě lze dokoupit doplňkové patky pro overlocky, které rozšiřují možnosti šití.

Standardní výbava pro overlock


K overlocku je dodávána standardní výbava, která zahrnuje sadu jehel, sadu šroubováků, pinzetu, štěteček, náhradní dolní nůž, olejničku, 4 násadky pod špulku, stehovou lamelu pro šití spodem krycího stehu (tzv. prádlový steh) a patku pro spodem krycí steh.

Pokud chcete o tomto overlocku vědět více, navštivte kategorii Overlocky Lucznik, kde naleznete podrobnější přehled overlocků této moderní a výkonné modelové řady.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama