Veselé šicí stroje přicházejí, nuda končí

27. srpna 2009 v 10:24 |  Šicí stroje 2009
Nabídka internetového obchodu Ráj-šití.cz je nyní mnohem veselejší. Představte si, jaké jsou všechny šicí stroje. Existuje totiž minimálně jedna vlastnost, která je pro všechny šicí stroje stejná. Všechny šicí stroje jsou v zásadě nudné - jednobarevné, nejčastěji bílé, a pokud už na nich je něco barevného, zpravidla se jedná pouze o standardní vyvedení značky šicího stroje. My jsme si řekli, že nudy již bylo dost, a přišli jsme se změnou. Dnes si můžete koupit veselý barevný šicí stroj.


Veselý barevný šicí stroj, který rozšířil naši nabídku, ukončil nudu, která byla vždy se šicími stroji nerozlučně spojena. Proč by veselé, a často i barevné a extravagantní oblečení mělo být šito na fádních bílých šicích strojích? Nyní můžete originální, veselé či extravagantní kousky šít na veselém šicím stroji. Náš šicí stroj Lucznik 2016 Lidia totiž vyniká úžasnou vlastností - jeho tradiční bílé provedení je doplněno o hustě rozmístěné netradiční barevné motýly. Pokud
by se vyhlašovala cena pro nejveselejší šicí stroj, náš šicí stroj by ji zcela jistě získal.

Kvalitní šicí stroj pro domácnost


Chcete se na začátku šití vždy pozitivně naladit? Potom si pořiďte náš šicí stroj Lucznik 2016 Lidia. Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia však není žádné ořezávátko. Tento šicí stroj patří do modelové řady šicích strojů Lucznik svýborným poměrem kvalita/výkon/cena. Náš šicí stroj je víceúčelový šicí stroj určený pro šití v domácnosti, a je vybaven mnoha užitečnými funkcemi.

Mezi funkce, které mohou u tohoto šicího stroje švadlenky využívat, patří především volné rameno, kyvný chapač a 24 šicích programů (s 20-ti stehy). Vaši práci rovněž usnadní a urychlí poloautomatické obšívání knoflíkové dírky (tzv. čtyřkrokové), plynulá regulace délky stehu a plynulá regulace přítlaku patky. Velmi praktickou funkcí je ořez nitě.

Šicí stroj nabízí i dekorativní šití


Máte-li v plánu dekorativní šití, pak šicí stroj tyto nároky dokáže uspokojit. Šicí stroj přišívá, vyšívá a prošívá aplikace, a také umožňuje dekorativní šití dvojjehlou. Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia umožňuje šití různých druhů materiálů, od lehkých, např. tyl, šifónová krajka či žoržet, po středně těžké (tvíd, plátno). Bez odpovídajících jehel a nití však budete mít obrovské problémy.

Při zakoupení šicího stroje získáváte rozsáhlé příslušenství zahrnující několik druhů patek (standardní, pro přišívání zipů, šití knoflíkových dírek, na slepý steh, a další), olejničku, štěteček, vodítko pro šití slepého stehu, párač, šroubovák, několik jehel, dvojjehlu, a další položky. Mimo standardní výbavy můžete pro svůj šicí stroj dokoupit i další příslušenství.

Více informací


Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia patří mezi výkonné šicí stroje, který je díky svým funkcím výborným pomocníkem při domácím šití. Jelikož v tomto článku jsme představili pouze některé informace, doporučujeme navštívit stránku Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia, kde najdete veškeré informace o tomto jedinečném šicím stroji.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama