Nejveselejší šicí stroj - Lucznik Lidia

22. října 2009 v 15:17 |  Šicí stroje 2009
V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz se již před delší dobou objevila novinka - nejveselejší šicí stroj. Tento šicí stroj nese označení Lucznik 2016 Lidia. Proč píšeme, že tento šicí stroj je nejveselejší? Protože je celý v bílém provedení s různobarevnými motýlky. Tento šicí stroj rozveselí každou ženu, a šití s ním bude hned veselejší.Originální a jedinečný design, se kterým se tento šicí stroj může pochlubit, okouzlí kde koho. Avšak co okouzlí ty, kteří se chtějí podívat útrob šicího stroje? Tyto lidi na prvním místě určitě příjemně překvapí množství kovových částí, které šicí stroje mají. V mechanismu šicího stroje ve skutečnosti není vůbec využita umělá hmota. Tělo je vyrobeno z hliníkového korpusu, a části mechanismu jsou skutečně kovové.

Znalce šicích strojů však nepotěší jen to. Co výkon? A co vybavení? A k čemu je vlastně tento šicí stroj dobrý? To jsou klíčové otázky, bez nichž skutečně není radno žádný šicí stroj vybírat.

Jednou z dost dobrých otázek je "Co výkon?". Motor dosahuje výkonu 70 W, ale celý šicí stroj je charakteristický svým výborným poměrem kvalita/výkon/cena.

Kde šicí stroj Lidia poslouží?


Šicí stroj Lucznik Lidia je určený do domácnosti pro domácí šití. I po stránce technicko-uživatelské s ním budou uživatelky (a případní uživatelé určitě též) velmi spokojeny. Posuďte sami, neboť takové vybavení, jako je volné rameno, kyvný chapač a množství šicích programů, skutečně umožňuje široký záběr.

Jaké je vybavení, které má šicí stroj?

Jaké je množství šicích programů? Skutečně velké! Tento šicí stroj má 24 šicích programů, poloautomatické obšívání knoflíkové dírky, příšívání knoflíků, a další funkce, které šicí stroj má, to vše přinese komfortní a pohodlné šití do vaší domácnosti.

Náš šicí stroj má také mnoho dalších funkcí. Například to je plynulá regulace délky stehu, nebo zpětné šití, a nechybí ani vysoké zvednutí patky pro šití více vrstev materiálu. Chcete nejprve šít pomalu, a teprve potom začít rychle sázet jeden steh za druhým? Ani to není problém. Pro tento šicí stroj je plynulá regulace rychlosti šití samozřejmostí.

A stehy! Náš šicí stroj umí šít stehů! Celkem jich dokáže ušít 20! Které to jsou? Slepý steh, elastický steh, jednoduchý trojitý steh, klikatý trojitý steh, obloukový steh, voštinový steh, lemovací steh šikmý, saténový steh (neboli zkuštěný cikcak), overlockové stehy, ... a to ještě není vše!

Příslušenství pro šicí stroje Lucznik


Značkové šicí stroje mají jednu velkou výhodu proti neznačkovým. U těch značkových je totiž rozsáhlé příslušenství. A šicí stroje značky Lucznik v tomto nejsou žádnou výjimkou! Rovněž u nás naleznete rozsáhlé příslušenství. Do ceny šicího stroje je zahrnuta standardní výbava, mezi kterou patří například spousta patek (patka pro přišívání zipů, patka pro šití knoflíkových
dírek, atd.), vodítko pro šití slepého stehu, párač, dvojjehla, apod. Vedle standardní výbavy, však můžete pro svůj šicí stroj dokoupit další rozsáhlé příslušenství, např. látací patku, řasící patku, patku pro overlockový steh, patku pro krytý zip, a další...

Chcete vědět více? Veškeré prodejní informace naleznete na stránce produktu Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia. Klikněte na odkaz a přečtěte si mnoho dalších informací....

(Pokud nevíte, jak šicí stroj vybrat, k dispozici vám je náš rádce pro šicí stroje.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama