Šicí stroje Lucznik - které to jsou?

30. října 2009 v 10:25 |  Šicí stroje 2009
Představujeme malý přehled, které šicí stroje máme v nabídce. Přečtěte si tento článek a vyberte si šicí stroj, který svojí vybaveností bude odpovídat vašim přáním. U každého šicího stroje je uveden odkaz na bližší informace pro daný šicí stroj.


Nabízíme šicí stroje Lucznik, což jsou praktické šicí stroje do domácnosti. Každý šicí stroj Lucznik vyniká výborným poměrem kvalita/cena. Šicí stroje Lucznik mají tělo vyrobené z hliníkového korpusu a mechanismus je vybavený kovovými částmi. Kovové části v šicím mechanismu výrazně zvyšují životnost těchto šicích strojů. Šicí stroje Lucznik jsou také snadno ovladatelné. Tyto šicí stroje jsou vybaveny užitečnými funkcemi, které usnadňují a urychlují domácí šití.

Šicí stroje Lucznik a základní příslušenství


Pro šicí stroje Lucznik navíc dodáváme rozsáhlé příslušenství. Jako základní příslušenství pro šicí stroje Lucznik je dodáváno obvykle několik pratických šicích patek a dále olejnička, jehly, cívky, párače a další. Nabídka základního příslušenství je však závislá na tom, o jaký šicí stroj se jedná. Pro různé šicí stroje tak může být nabízeno různé základní příslušenství.

Šicí stroj Lucznik a dokoupitelné příslušenství


Pro každý šicí stroj Lucznik lze navíc přikoupit i dokoupitelné příslušenství, které rozšiřuje možnosti šití, kterými šicí stroj disponuje. V nabídce pro šicí stroje tak je velké množství patek, které slouží pro různé účely. Opět platí, že nabídka příslušenství pro každý šicí stroj může být odlišná.

Šicí stroje Lucznik, které jsou v aktuální nabídce:

Šicí stroj Lucznik 340 FA


Šicí stroj Lucznik 340 FA je velmi jednoduchý a levný šicí stroj. Šicí stroj Lucznik 340 FA nalezne své uplatnění v každé domácnosti. Šicí stroj nabízí 18 programů spolu s poloautomatickým obšíváním knoflíkové dírky či přišíváním knoflíků, volné rameno a kyvný CB chapač. Šicí stroje 340 FA šijí např. přímý rovný steh, cikcak steh, krytý steh, overlockový steh, a další stehy.

Šicí stroj Lucznik 827 Maja


Jde o šicí stroj menších rozměrů, který plně dostačuje pro občasné šití v domácnosti. Šicí stroj Maja má ve výbavě užitečné funkce a vybavení. Šicí stroje Maja mají 13 programů, kyvný CB chapač, volné rameno, regulaci výkonu, poloautomatické obšívání knoflíkové dírky, a další funkce. Šicí stroj šije následující stehy: jednoduchý trojitý steh, lemovací steh šikmý, elastický steh, větvičkový steh, slepý steh, saténový steh (zhuštění cikcak), a další.

Šicí stroj Lucznik 834 Basia


Šicí stroj Basia patří mezi dobře vybavené, spolehlivé šicí stroje, které dokážou v domácnosti zastat obrovský kus práce. Šicí stroj Basia je vybaven kufříkem pro bezpečné uložení a snadný transport. Díky kufříku je tento šicí stroj mimořádně vhodný pro návštěvy kurzů šití nebo cestování, avšak jeho hlavní výhody leží v oblasti šití, takže jeho místo je především u jakéhokoliv domácího šití, které usnadní, zrychlí, zkvalitní a zvýší tak jeho pohodu.

Šicí stroje Lucznik 834 Basia mají 30 programů a 26 stehů, kyvný CB chapač a volné rameno. Dále jsou vybaveny funkcemi zpětného šití, plynulou regulací délky stehu, apod. Šicí stroj Basia je také dobře vybaven v oblasti stehů, mezi nimiž nechybí přímý rovný steh, overlockové stehy, krytý steh, elastický velký steh, trojitý rovný steh, ozdobný saténový steh, atd.

Šicí stroj Lucznik 2004 Kornelia II


Co nalezneme pod názvem šicí stroj Kornelia? Je to výborný multifunkční šicí stroj určený do domácnosti. Šicí stroj je vybaven praktickými a užitečnými funkcemi pro zrychlení, zkvalitnění a usnadnění domácího šití. Šicí stroje Kornelia jsou vybaveny 24ti šicími programy, volným ramenem a celokovovým kyvným chapačem.

Mezi další funkce, které tento šicí stroj má, patří plynulá regulace rychlosti šití a plynulá regulace délky stehu, poloautomatické obšívání dírky (v závislosti na velikosti knoflíku), zpětné šití či navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím. Pro každý šicí stroj je klíčová nabídka stehů, které daný šicí stroj dokáže ušít. Pro šicí stroj Kornelia to je celkem 18 stehů, z nichž lze jmenovat: přímý steh, elastický steh, krytý steh, ozdobný saténový steh, overlockové stehy, trojitý rovný steh, a samozřejmě mnoho dalších.

Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia


Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia je oblíbený moderní domácí šicí stroj, který je určený pro domácí šití. Šicí stroj Lucznik Otylia má kyvný CB chapač, volné rameno, 21 šicích programů a 20 stehů. V nabídce tohoto šicího stroje jsou další užitečné funkce, např. plynulá regulace délky stehu, přišívání knoflíků, funkce zpětného šití, a další. Šicí stroj Lucznik Otylia 2006 je vybaven funkcí plně automatické knoflíkové dírky (na 1 krok), kterou lze převážně objevit v nabídce šicích strojů v cenové hladině od 5 tis. Kč vč. DPH!

Šicí stroj Lucznik 2009 Julia


Šicí stroj Julia je multifunkční šicí stroj určený pro domácí šití. Co nabízí šicí stroj Julia? Především nabízí 36 programů pro šití, kyvný CB chapač a volné rameno. Mezi další užitečné funkce patří ořez nitě, plynulá regulace délky a šířky stehu, příšívání knoflíků, funkce zpětného šití nebo navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím po jejím navinutí. Šicí stroj Julia dokáže šít mnoho druhů stehů, mezi které patří přímý steh, elastický velký steh, overlockový steh, trikotový steh, ozdobný saténový steh, krytý steh, trojitý rovný steh, větvičkový steh, a jiné.

Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa


Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa je multifunkční šicí stroj určdný pro domácí šití. Šicí stroj je dobře vybavený zejména funkcemi, ale též příslušenstvím, což domácí švadlenky velmi oceňují. Šicí stroj má kyvný CB chapač, 22 šicích programů a volné rameno. Šicí stroj Ewa dále nabízí řadu užitečných funkcí, z nichž lze zmínit funkci knoflíkové dírky pro šití knoflíkových dírek, plynulou regulaci délky stehu, možnost zakončování lemů overlockovými stehy nebo krytým stehem či slepé podšívání lemů a okrajů krytým stehem.

Šicí stroj Lucznik Ewa 2014 patří mezi šicí stroje střední řady a vyniká značně výhodným poměrem ceny a výkonu. Díky vysokému zvednutí patky umožňuje šicí stroj Ewa šití většího počtu vrstev a za pomoci dvojjehly lze dosáhnout pěkné dekorace.

Více informací pro šicí stroje naleznete na stránce Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa

Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia


Tento víceúčelový šicí stroj je určen pro šití v domácnosti. Šicí stroj Zofia nabízí 24 programů a 20 stehů, kyvný CB chapač, volné rameno, regulovatelný přítlak patky, šití knoflíkové dírky na čtyři kroky, a další užitečné funkce. Šicí stroje Zofia dále umožňují šít řadu stehů, např. rovný steh, overlockové stehy, elastický steh, slepý steh, saténový steh, jednoduchý trojitý steh, lemovací steh šikmý, a další stehy.

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia


Jedná se o domácí šicí stroj s výbornou výbavou. Tyto šicí stroje mají 24 programů, volné rameno kovový kyvný CB chapač a regulovatelný přítlak patky. Šicí stroje Lidia však mají i další funkce, mezi něž patří funkce poloautomatického šití knoflíkové dírky, plynulá regulace délky stehu, regulace přítlaku patky, ořez nitě, a další zajímavé funkce.

Vedle technických funkcí, výborné kvality a vynikajícího výkonu se šicí stroj Lidia odlišuje od všech ostatních šicích strojů mimořádně veselým designem. Tento šicí stroj je vyzdoben barevnými motýlky, díky nimž již nikdy nebude šití nudné! Šicí stroj Lidia umožňuje šití mnoha druhů stehů, např.: rovný steh, overlockové stehy, slepý steh, jednoduchý trojitý steh, elastický steh, saténový steh, lemovací steh šikmý, a další.

Více informací pro šicí stroje naleznete na stránce Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia.

Šicí stroj Lucznik 848 Gosia


Šicí stroj Lucznik 848 Gosia je kufříkový šicí stroj. Tento šicí stroj je určený pro domácí šití - hodí se do každé domácnosti. Šicí stroj Gosia má kufřík, který slouží pro bezpečné uložení a snadné přenášení, 15 šicích programů a 12 stehů. Ve výbavě nechybí ani rotační chapač, volné rameno pro šití komplikovaných tvarů, ořez nitě a další funkce, které zvyšují kvalitu domácího šití, domácí šití urychlují a usnadňují.

Šicí stroj Gosia má šicí mechanismus z kovových dílů, což výrazně zvyšuje jeho životnost a odolnost. Tyto šicí stroje umožňují prošívání, vyšívání, přišívání aplikací, apod. Vedle rozsáhlé nabídky funkcí a stehů nabízejí šicí stroje Gosia rozsáhlé příslušenství zahrnuté do ceny stroje. Jedná se o párač, jehly, kolík na cívku niti, šroubováček, patky a další vybavení. Pro šicí stroj lze rovněž dokoupit další bohaté příslušenství, které rozšíří možnosti šití a uplatnění tohoto šicího stroje.

Šicí stroj Lucznik 875 Gabriela


Šicí stroj Lucznik 875 Gabriela je výborný šicí stroj pro náročnější uživatele. I tento šicí stroj je určen pro domácí práci. Šicí stroj má vybavení, které náročnější domácí švadlenky ocení, protože jim poskytne širší možnosti pro domácí šití. Šicí stroj Gabriela nepostrádá horizontální rotační chapač, volné rameno, 16 programů pro šití a 16 stehů.

Dále šicí stroj nabízí tři overlockové stehy, automatické šití knoflíkových dírek, regulaci přítlaku patky, plynulou regulaci délku stehu a další funkce. Pro dekorativní šití umožňuje šicí stroj šití dvojjehlou. Šicí stroj Gabriela je robustní mechanický a velmi výkonný šicí stroj, který díky své vysoké kvalitě a technickému provedení dokáže poskytovat skutečně kvalitní služby i při poloprofesionálním použití. Šicí stroj spojuje svoji technickou kvalitu s výborným výkonem a výhodnou cenou.


Zaujala vás naše nabídka? Prohlédněte si ji celou! Klikněte na šicí stroj a navštivte stránky našeho internetového obchodu, kde naleznete přehled šicí strojů mnoha značek s podrobnými informacemi.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama