Šicí stroje Janome

30. listopadu 2009 v 9:37 |  Šicí stroje 2009
Přečtěte si, které další šicí stroje naleznete v nabídce OK obchodu. Tentokrát uvedeme nabídku
některých šicích strojů značky Janome. Přečtěte si, co všechno umí šicí stroje Janome pro domácnost, a možná si vyberete šicí stroj do své domácnosti.


Šicí stroj Janome SEW MINI


Šicí stroj Janome Sew MINI slouží pro jednoduché a občasné šití v domácnosti či na cestách. Jedná se o dětský šicí stroj vhodný pro větší děti, avšak nejde o hračku. Tento šicí stroj není určený k pravidelnému šití. Šicí stroje Sew Mini jsou vybavené rotačním chapačem a volným ramenem. V nabídce stehů jsou tři rovné stehy, cik-cak steh, entlovací steh a další stehy. Více informací zjistíte přímo na stránce Šicí stroj Janome SEW MINI.

Šicí stroj Janome My Style 100


Jedná se o domácí šicí stroje. Janome My Style 100 mají ve výbavě volné rameno a rotační chapač. Šicí stroj My Style 100 nabízí 13 šicích programů spolu s užitkovými a strečovými stehy.
Tento šicí stroj je schopen prošít až osm vrstev džínoviny. Šicí stroj dále nabízí užitečné funkce, jako je například poloautomatické šití knoflíkové dírky.

Šicí stroj Janome Harmony 2039SN


Jde o domácí šicí stroj vybavený celokovovým kyvným CB chapačem, volným ramenem a 13-ti programy s užitkovými a strečovými stehy. Šicí stroje Janome Harmony 2039 SN dokážou prošít až osm vrstev džínoviny.

Šicí stroj Janome 2041


Šicí stroje Janome 2041 mají robustní kovovou konstrukci a jsou určeny do domácnosti. Šicí stroj má kyvný CB chapač, volné rameno a užitečné funkce pro domácí šití. Tento šicí stroj je vybaven 16-ti šicími programy, automatickou knoflíkovou dírkou či plynulou regulací délky stehu.

Šicí stroj Janome 415


Šicí stroj Janome 415 je snadno ovladatelný a hodí se pro větší zatížení. Mezi užitečné vybavení, které mají šicí stroje Janome 415, patří volné rameno, kyvný CB chapač, 15 programů a další funkce. Domácí švadlenky na tomto šicím stroji ocení jeho schopnost prošít až osm vrstev materiálu.

Šicí stroj Janome 423


Tento šicí stroj je vybaven řadou užitečných funkcí. Především nabízí 23 šicích programů a 43 šicích technik. Pro tento šicí stroj je také dodáván tvrdý kufr. Šicí stroje Janome 423 potěší domácí
švadlenky vedle již zmíněných funkcí také robustní kovovou konstrukcí a tichým chodem. Ve vybavení pro tento šicí stroj nechybí ani volné rameno a kyvný CB chapač.


Šicí stroj Janome 419S


Šicí stroj Janome 419S je vybaven celokovovou konstrukcí a užitečnými stehy. Jedná se o mechanický domácí šicí stroj s kyvným CB chapačem a volným ramenem. Pro šití nabízí tento šicí stroj 18 programů spolu s užitkovými a strečovými stehy. I tento šicí stroj zvládne prošít až osm vrstev džínoviny.

Při čtení tohoto článku byste neměli zapomenout na skutečnost, že šicí stroje značky Janome představují vysokou kvalitu. Hledáte-li ve světě šití špičkové technologie, pak je naleznete u této značky. Seznamte se s naší celou nabídkou nabídkou na šicí stroje Janome on line a přečtěte si, které špičkové technologie si můžete koupit domů. Klikněte na Šicí stroje Janome.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 hilaryerhard-duff-4ever hilaryerhard-duff-4ever | Web | 30. listopadu 2009 v 9:42 | Reagovat

hezký blog! :]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama