Overlock Lucznik FN 2-9 - domácí overlock pro zkušené švadlenky

23. prosince 2009 v 9:22 |  Overlocky 2009
Overlock Lucznik FN 2-9 je overlock pro domácnost, který se výborně hodí pro obnitkování a začištění šitých materiálů. Overlocky FN 2-9 jsou 4-nitné a 2-jehlové. Tyto overlocky mají jednoduchou kovovou robustní konstrukci, která svým vzhledem připomíná průmyslové overlocky. Tento overlock je velmi jednoduchý, a právě proto je vhodný pouze pro zdatné švadlenky, které mají bohaté zkušenosti s overlocky.

Pro overlocky FN 2-9 je charakteristická jednoduchá kovová robustní konstrukce. Do domácího šití vnášejí tyto overlocky profesionální kvalitu šití.

Overlocky Lucznik FN 2-9 jsou jednoduchá zařízení, která ocení uživatelky znalé práce s overlocky. Právě pro jednoduchost overlocků klademe důraz na velkou profesionální zkušenost uživatelky, neboť tyto overlocky nemají některé funkce, které jsou vyžadovány u overlocků pro domácí švadlenky, které profesionální zkušenost s šitím na overlocích nemají. Pro takové uživatele doporučujeme výběr jiného typu overlocku, např. Overlock Lucznik 720 D-4.

Overlocky Lucznik FN 2-9 umožňují profesionální ukončování lemů, možnost odpojení horního nože a plynulou regulaci délky a šířky stehu.

Bližší informace naleznete na našem internetovém obchodě Ráj-šití.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama