Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Overlocky Lucznik - výborní pomocníci v domácnosti

4. prosince 2009 v 13:02 |  Overlocky 2009
Overlocky Lucznik jsou výborní pomocníci v domácnosti. V rámci řady Lucznik jsou v České republice prodávány čtyři overlocky Lucznik, které zvýší kvalitu domácích výrobků a dodají jim profesionální vzhled. Overlocky Lucznik jsou dvojjehlové a 3, 4 a více nitné. Každý overlock Lucznik potěší výborným poměrem kvalita/cena.


Overlock Lucznik FN 2-9


Overlock Lucznik FN 2-9 je dvojjehlový overlock vhodný především pro občasné šití, obnitkování nebo ořez materiálů. Tyto overlocky jsou charakteristické svojí jednoduchou kovovou robustní konstrukcí. Overlock Lucznik FN 2-9 je však vhodný pouze pro velmi zdatné švadleny, jelikož jednoduché funkce, které tento overlock nabízí, kladou vysoké nároky na precizní zručnost a zkušenost.

Overlock Lucznik 620 D


Overlock Lucznik 620 D je tří a čtyř nitný dvojjehlový overlock. Díky svému vybavení je vhodný pro začátečníky a pro zkušené švadlenky. Tyto overlocky jsou vybaveny diferenciálním transportem pro rovnoměrný posun materiálu, volným ramenem pro šití některých neobvyklých tvarů (rukávy, nohavice, atd.) a regulací délky a šířky stehu. Overlocky Lucznik 620 D dodají profesionální vzhled domácím výrobkům.

Overlock 720 D-4 Lucznik


Jde o čtyřnitný dvojjehlový overlock, který se výborně hodí pro domácí šití. Overlock Lucznik 720 D-4 je vybaven volným ramenem, diferenciálem, praktickou nádobkou na odstřižky a řadou dalších funkcí. Pokud chcete maximálně využít možnosti overlocku a vlastní schopnosti, je tento overlock pro vás přímo ideální, jelikož pro tento overlock jsou dodávány šicí patky. Chcete se blíže seznámit s tímto overlockem? Přečtěte si více informací na stránce Overlock 720 D-4 Lucznik.

Overlock 720 D-5 Lucznik


Tento overlock je pětinitný dvojjehlový. Overlock 720 D-5 Lucznik umožňuje šít spodem krycí (tzv. prádlový) steh, díky kterému je označován také jako coverlock. Overlocky Lucznik 720 D-5 jsou vybaveny diferenciálním transportem, volným ramenem a dalšími užitečnými funkcemi. Rovněž pro tento druh overlocku můžete dokoupit šicí patky.

Overlocky Lucznik představují jen část nabídky internetového obchodu Ráj-šití.cz. Ráj-šití.cz dále prodává šicí stroje a overlocky řady dalších značek. Z naší nabídky na overlocky on-line můžete vybírat overlocky Janome, overlocky Singer, overlocky Bernina a další overlocky včetně zboží z kategorie Overlocky Zetina. Jedním z takových overlocků je např. overlock Zetina 4250 D. Když kliknete na šicí stroje, otevře se vám naše rozsáhlá nabídka nejen na overlocky on line.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama