Šicí stroj pro domácnost s kufříkem - šicí stroj Gosia Lucznik

8. ledna 2010 v 12:44 |  Šicí stroje 2010
Šicí stroj Lucznik Gosia 848 je jednoduchý kufříkový šicí stroj. Šicí stroj Lucznik Gosia se výborně hodí do každé domácnosti. Šicí stroje Gosia mají 15 šicích programů, 12 druhů stehů, rotační chapač, volné rameno, ořez nitě a další funkcí, které zpříjemní a usnadní domácí šití.


Šicí stroj Gosia - výbava


Šicí stroj má ve výbavě kufřík, který usnadňuje transport a chrání šicí stroj proti prachu. Pro šicí
stroj je dále dodáváno příslušenství, které zahrnuje párač pro prořezání knoflíkové dírky, tři jehly,
šroubováček, náhradní špulky, nožní spouštěč s přívodním kabelem a měkký plastový kryt proti prachu.

Pro šicí stroj jsou také dodávány v základní výbavě tři patky, a to základní patka, patka pro šití
knoflíkové dírky a lemovací patka. Pro šicí stroj lze také dokoupit rozsáhlé příslušenství, které zahrnuje mnoho různých šicích patek.

Šicí stroj Lucznik Gosia - funkce


Domácí šití pomáhá šicí stroj Lucznik Gosia usnadňovat svými funkcemi, mezi které patří čtyřkrokové obšívání knoflíkové dírky (tzv. poloautomatické), vysoké zvednutí patky pro šití více vrstev materiálu, funkce zpětného zapošití či plynulá regulace rychlosti šití. Více o tom, jaké funkce má šicí stroj, si přečtete na stránce produktu.
Šicí stroj Lucznik Gosia 848 umí také šít různé stehy. Jako příklad lze uvést (kromě přímého rovného stehu) overlockové stehy, klikaté stehy, slepý steh, elastický velký steh, trojitý rovný steh či mušličkový steh.

Šicí stroj Gosia - technické charakteristiky


Tělo šicího stroje je vyrobeno z hliníkového korpusu. Součástky v mechanismu jsou kovové a vnější části šicího stroje jsou vyrobeny z umělé hmoty. Patku lze zvednout až do výšky 7,5 mm. Motor má výkon 70 W a pro osvětlení pracovní plochy slouží patnáctiwattová žárovka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama