Overlocky Lucznik - příslušenství

28. ledna 2010 v 9:42 |  Overlocky 2010
Pokud patří mezi Vaše hobby šití, určitě máte doma nějaký šikovný šicí stroj. Takový šicí stroj je nepochybně dobrá věc. Co dnes všechny ty šicí stroje umí? Šijí mnoho druhů stehů, mají nejrůznější funkce, které umožňují kvalitně a pohodlně šít. A to příslušenství pro šicí stroje, se kterým lze dokázat téměř hotové divy! Co všechno šicí stroj zvládne, pokud k němu použijete i příslušenství. Ale šicí stroj neumí všechno. Na to ostatní jsou tu overlocky. A když si pro svůj domácí overlock pořídíte příslušenství, také budete příjemně překvapeni. Takže co všechno se dá pro takový domácí overlock pořídit? Čtěte dále...Příslušenství, které lze nalézt v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz pro overlocky Lucznik 720 D, představují šicí patky a jehly. Pro ostatní overlocky Lucznik nabízíme jehly.

Jehly pro overlocky


V nabídce Příslušenství pro nové overlocky Lucznik na e-shopu Ráj-šití.cz lze koupit jehly pro overlocky: overlock Lucznik FN2-8 a overlock Lucznik FN2-9, overlock Lucznik 620D a overlocky Lucznik 720 D. Vybírat můžete jehly s tupým hrotem či s ostrým hrotem, kulatým hrotem nebo normálním hrotem.

Při šití na overlocku je zapotřebí dbát na správný výběr jehel pro různé druhy látek. Pro šití lehkých či tenkých látek se obecně doporučují jehly # 10 - 14, pro šití středních látek je obecně vhodné použít jehly # 14, pro těžké látky se zpravidla hodí také jehly # 14 a nakonec pro pleteniny je rovněž vhodné využít jehly # 14. Vždy si prostudujte návod, který je pro daný overlock určen, neboť právě tam naleznete informace určené pro daný overlock. Bližší informace o látkách, jehlách a nitích naleznete na stránce Přehled jehel, nití a látek pro overlocky.

Šicí patky pro overlocky


V nabíce našeho e-shopu jsou patky pro overlocky Lucznik 720 D. Jedná se především o šest patek, které dokážou odvést kvalitní práci. O které patky se jedná?

Do nabídky patří patka pro slepý steh, která slouží k odstřižení, začištění a prošití lemu slepým stehem v jediné operaci. Patka řasící je určena pro řasení a šití záhybů na lemech, patka pro všívání gum se používá ke všívání gum a elastických pásek. Pro přišívání krajky je určena patka pro přišívání krajky a chcete-li přišívat korálky a podobné ozdoby, potom skvěle poslouží patka pro přišívání korálků. Naši nabídku uzavírá patka pro přišívání šňůrek, která slouží k přišívání právě takových doplňků, jako jsou šňůrky, provázky a podobné.

Při výběru patky pro overlock se vždy zamyslete nad tím, k čemu daná patka bude sloužit a co s ní chcete dělat. Tím si usnadníte výběr přesně toho zboží, které potřebujete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama