Overlocky Lucznik - patky a jehly v příslušenství

16. února 2010 v 11:50 |  Overlocky 2009
V internetovém obchodě specializovaném na šicí stroje a overlocky Ráj-šití.cz nabízíme bohaté příslušenství pro overlocky Lucznik. Toto příslušenství zahrnuje jehly určené pro všechny overlocky Lucznik, které máme aktuálně v nabídce, a dále patky pro overlocky Lucznik 720 D-4 a 720 D-5. Příslušenství pro overlocky pomáhá rozšířit možnosti šití, které overlock poskytuje, a zároveň znásobuje efekt řady funkcí. Patky pro overlocky slouží různým účelům - zpravidla se jedná o našívání ozdob nebo o vytváření speciálních efektů. Podobně jsou pro různé účely určeny i jehly, které pro overlocky dokupujeme. Při výběru příslušenství pro overlocky bychom tak měli věnovat náležitou pozornost tomu, co od pořizovaného příslušenství očekáváme. Lepší orientaci při výběru příslušenství pro overlock napohámá náš článek.


Jehly pro overlocky Lucznik


Jehly pro overlocky Lucznik si můžete vybrat pro kterýkoli overlock Lucznik. Nabízíme jehly na overlock Lucznik 720 D s kulatým hrotem, který je určený pro pleteniny, jehly na overlock Lucznik FN 2-8/9 s ostrým hrotem a tupým hrotem, dále můžete vybírat jehly na overlock Lucznik 720 D s normálním hrotem či jehly na overlock Lucznik 620 D. Jehly s kulatým (tupým) hrotem jsou vhodné pro šití pletenin, jehly s ostrým hrotem se hodí pro šití běžných tkanin. Více informací o uvedených jehlách naleznete na stránce Příslušenství pro nové overlocky Lucznik.

Patky pro overlocky Lucznik


V naší nabídce je celkem šest patek, které slouží jako dokoupitelné příslušenství pro overlocky Lucznik 720 D.

Patka pro slepý steh slouží k odstrižení, začištění a prošití lemu slepým stehem. Všechny tyto úkony vykoná overlock v jediné operaci.
Řasící patka slouží pro zhotovování záhybů na lemech a k řasení.
Patka pro všívání gum je určená pro všívání různých elastických pásek či gum.
Patka pro přišívání krajky slouží k přišívání krajek a ozdobných zakončení.
Patka pro přišívání korálků umožňuje efektivní přišití korálků k látce.
Patka pro přišívání šňůrek umožňuje přišívání šňůrek k látce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama