Březen 2010

Robotický vysavač iClebo plus alfa

17. března 2010 v 11:02 Robotické vysavače
Robotický vysavač iClebo plus alfa uklízí podlahy v domácnosti. K tomu využívá dvě základní funkce, a sice sání a za pomoci výkonného rotačního kartáče a bočního kartáčku vysbírání nečistot. S pomocí velkého kartáče zvládne robotický vysavač iClebo dokonale uklidit koberce a dřevěné podlahy, ke kterým je kartáč velmi šetrný. Malý boční kartáček slouží k vymetání nečistot podél nábytku a stěn.

Robotické vysavače

11. března 2010 v 12:27 Robotické vysavače

Na nově spuštěném internetovém obchodě OK produkt.cz prodáváme výborné pomocníky do domácnosti - robotické vysavače. Robotické vysavače dokáží samy uklidit podlahy v domácnosti. Robotický vysavač vysaje různé nečistoty z podlahy, sám se vyhne překážkám a je automaticky zabezpečen proti pádu ze schodů. Takový robotický vysavač šetří váš čas, energii i záda.

Šicí stroj - jak ho pořídit a využít co nejlépe svoje peníze

9. března 2010 v 12:58 Šicí stroje 2010
Každý z nás má mnoho různých potřeb, zájmů, zálib a koníčků, zkrátka věcí, za které rád utratí nějakou tu kačku. Často se snažíme vynaložit peníze za něco, co je pro nás opravdu užitečné. Pro každého je užitečné něco jiného. Záleží tedy vždy na našem zaměření, na tom, co nás zajímá, co máme rádi, nebo co prostě potřebujeme. V dnešní době výrazně vzrůstá obliba domácího šití, a tak řada domácích švadlenek potřebuje věc prostou a jednoduchou - šicí stroj. Víte, jak nejlépe využít peníze při nákupu šicího stroje?