Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Robotický vysavač iClebo plus alfa

17. března 2010 v 11:02 |  Robotické vysavače
Robotický vysavač iClebo plus alfa uklízí podlahy v domácnosti. K tomu využívá dvě základní funkce, a sice sání a za pomoci výkonného rotačního kartáče a bočního kartáčku vysbírání nečistot. S pomocí velkého kartáče zvládne robotický vysavač iClebo dokonale uklidit koberce a dřevěné podlahy, ke kterým je kartáč velmi šetrný. Malý boční kartáček slouží k vymetání nečistot podél nábytku a stěn.

Třístupňová filtrace pro robotický vysavač iClebo

Robotický vysavač iClebo má zvláštní třístupňovou filtraci. První stupeň tvoří síťový filtr, druhý stupeň tvoří speciální antibakteriální filtr HEPA a třetí stupeň tvoří elektrostatický filtr. Díky této speciální filtraci dokáže robotický vysavač iClebo zachytit i ten nejjemnější prach, a tak je vhodný pro alergiky. Podobně účinné speciální filtry najdete jen u velmi malého počtu robotických vysavačů.

Robotický vysavač iClebo má moderní štíhlý design

Robotický vysavač iClebo má moderní štíhlý design, který vedle estetického vzhledu dodává vysavači praktickou funkci. Robotický vysavač tak může uklízet pod sedací soupravou, nábytkem nebo postelemi.

Pro pohon využívá robotický vysavač iClebo moderní výkonnou lithiumionovou baterii. Tato baterie má mimo jiné výhody dlouhou životnost a dlouhou výdrž. Pokud se baterie během úklidu vybije, robotický vysavač zajede do základny a baterii automaticky dobije.

Jak se robotický vysavač iClebo ovládá a řídí

Robotický vysavač iClebo má funkci časového programování, která umožňuje nastavit čas zahájení úklidu na dobu, která vyhovuje jeho uživateli. Přesně v tu dobu zahájí robotický vysavač iClebo svůj úklid.

Aby nepoškodil sebe či nábytek, má robotický vysavač speciální bezdotykový nárazník, v němž je umístěno 7 IR senzorů, které slouží k detekci objektů. Takto zjistí robotický vysavač předměty před sebou a upraví svoji dráhu tak, aby do nich nenarazil.

Podobně je robotický vysavač zajištěn proti pádu ze schodů či z vyvýšených prostor. Speciální senzory tak odhalí případné riziko pádu. Díky svým senzorům je robotický vysavač iClebo připraven na různé situace, do kterých se může při úklidu v domácnosti dostat.

Pro snadné ovládání je robotický vysavač vybaven speciálním dálkovým ovladačem, jehož prostřednictvím lze nastavit všechny potřebné funkce.

Největšími výhodami, které robotický vysavač iClebo přináší, je především úspora času a úspora námahy. Vždyť tento robotický vysavač dokáže obstarat běžný úklid podlah v domácnosti, takže již nebudete muset luxovat koberce či zametat podlahy v celém bytě.

Chcete-li mít tohoto praktického pomocníka, navštivte stránku Robotický vysavač iClebo Plus alfa.
Pridat.eu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama