Šicí stroje Singer - elektronické šicí stroje

13. dubna 2010 v 11:07 |  Šicí stroje 2010
Elektronické šicí stroje Singer jsou dobře vybavené šicí stroje určené pro domácí šití. Tyto šicí stroje oplývají velkým množstvím užitečných funkcí a šicích programů. Elektronické šicí stroje Singer mají v nabídce velké množství stehů včetně patchworkových, overlockových a dalších.Šicí stroj Singer Cosmo 7422


Tento šicí stroj je určený pro domácí šití. Šicí stroj Singer Cosmo 7422 má rotační chapač, nabídka 28 stehů nepostrádá patchworkové stehy. Šicí stroje Singer cosmo 7422 šijí 2 typy automatické knoflíkové dírky, mají speciální funkci pro ukončení stehů a díky tomu stehy z tohoto šicího stroje vypadají dokonale.

Šicí stroj Singer 7463


Šicí stroj je velmi dobře vybavený a díky tomu přináší výraznou úsporu času i námahy při domácím šití. Šicí stroj Singer 7463 má v nabídce 30 druhů stehů, mezi kterými jsou též stehy pružné, overlockové a patchworkové. Šicí stroje Singer 7463 dále mají volné rameno, automatický navlékač nitě či 2 druhy automatické knoflíkové dírky.

Více informací o tomto šicím stroji řízeném čipem najdete na stránce Šicí stroj Singer 7463.

Šicí stroj Singer 7465


Systém Six point feed, kterým je tento šicí stroj vybaven, přináší prvotřídní vzhled stehů, které s tímto šicím strojem ušijete. Šicí stroj Singer 7465 má 13 pozic jhly, volné rameno nebo 2 styly knoflíkové dírky. Šicí stroj dovede šít dekorativní sehy až do šířky 7 mm, což se dobře hodí pro nádherné výšivky. I tento šicí stroj je řízený čipem.

Více informací na stránce Šicí stroj Singer 7465.

Šicí stroj Singer 7469


Šicí stroj Singer 7469 šije 98 druhů stehů. Mezi tyto stehy patří stehy pružné, patchworkové a overlockové. Zajímavou funkcí je šití zrcadlových stehů. Tento šicí stroj řízený čipem má ve výbavě volné rameno, systém "Snap-on", který umožňuje snadnou výměnu patek, a řadu dalších užitečných funkcí včetně funkce ukončení stehů Six point feed system.

Přehled všech šicích strojů naleznete na stránce Šicí stroje Singer.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Natálie Natálie | E-mail | 21. července 2013 v 9:18 | Reagovat

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,jestli tu někdo nemá aspoň tušení, jak se v šicím stroji Singer 29K51 (asi z roku 1890) zavádí spodní nit... a pokud byste to náhodou věděli, prosím o zaslání návodu na e-mail. Děkuji mockrát :)

2 Natálie Natálie | 21. července 2013 v 9:19 | Reagovat

e-mail: natkater@seznam.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama