Overlocky - co nového v nabídce

29. dubna 2010 v 12:29 |  Overlocky 2010
V nabídce internetového obchodu specializovaného na šicí stroje a overlocky Ráj-šití.cz jsou zařazeny nové overlocky. Jedná se o overlocky AEG a overlocky Singer. Seznamte se s těmito overlocky v našem článku.Overlocky AEG


Overlocky AEG jsou overlocky vyráběné tradiční německou strojírenskou společností AEG. Jedná se o spolehlivé a precizní overlocky, které jsou zajímavě zpracované i po designové stránce.

Overlock AEG 300


Overlock AEG 300 umožňuje profesionální šití stejné jako u konfekce. Overlock je dvojjehlový, třínitný a čtyřnitný. Overlock šije pět druhů stehů a umožňuje využití devíti šicích programů. Tento overlock nemá diferenciál.

Overlock AEG 320


Overlock AEG 320 je dvojjehlový overlock, který může šít dvojnitné, třínitné a čtyřnitné stehy. Overlock šije celkem pět druhů stehů a nabízí devět šicích programů. Overlock má diferenciál, umožňuje snadné šití pružných materiálů a řasení. Tyto overlocky mají odřez nitě, automatickou kontrolu tlaku šicí patky nebo bohaté příslušenství.

Overlocky Singer


Overlocky Singer slouží k domácímu šití. Overlocky dodávají domácím výrobkům profesionální vzhled a zvyšují kvalitu domácího šití.

Overlock Singer 14SH754


Overlock Singer 14SH754 je dvojnitný, třínitný a čtyřnitný a je vybaven diferenciálem, volným ramenem, snadnou regulací napětí niti a dalšími funkcemi. Overlock je vhodný pro šití úpletových materiálů a běžných tkanin. Více informací je na stránce Overlock Singer 14SH754.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MisHulka MisHulka | Web | 29. dubna 2010 v 12:36 | Reagovat

ahoj oplat mi prosím náštevku ta že jukneš na můj new blog díík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama