Nové šicí stroje v naší nabídce na šicí stroje

21. května 2010 v 11:16 |  Šicí stroje 2010
Šicí stroje, které můžete v našem internetovém obchodě vybírat, se neustále rozšiřují. Snažíme se vycházet potřebám a přáním našich zákazníků, a proto neustále nabízíme nové šicí stroje. Nyní do naší nabídky přibyly šicí stroje Janome 605 QXL a 603 DXL a šicí stroj Singer Cosmo 7422.


Šicí stroj Janome 605 QXL


Šicí stroj Janome 605 QXL je naprosto nový šicí stroj pro rok 2010. Šicí stroj je velmi dobře vybavený, má speciální výbavu pro patchwork, 60 programů, 7 typů knoflíkových dírek, speciální SFS podavač Janome, který umožňuje bezproblémové podávání všech typů látek. Šicí stroj Janome 605 QXL má speciální design a speciální výbavu, což je nabídka určená jen pro zákazníky v ČR a SR.

Mezi 60 šicími programy, které má tento šicí stroj, nechybí elastické, overlockové či plastické vyšívací stehy. Volné rameno je dostatečně dlouhé, takže umožňuje šití komplikovaných tvarů. Šicí stroj umožňuje plynulou regulaci délky i šířky stehu až do 7 mm. Rovněž lze regulovat přítlak patky či nastavit polohování jehly. Šicí stroj pak zastaví s jehlou v horní nebo dolní pozici, podle výběru. Šicí stroj má také snazší ovládání, což umožňuje display, který zobrazuje typ stehu, délku stehu a šířku stehu.

Pro šicí stroj je rovněž dodávána široká standardní výbava, která nepostrádá pevný kufřík (kryt stroje), sadu jehel, vertikální niťový kolík, štěteček pro odstranění nečistot či řadu šicích patek. Více informací naleznete v nabídce produktu na stránce Šicí stroj Janome 605 QXL.

Šicí stroj Janome 603 DXL


Šicí stroj Janome 603 DXL představuje další absolutní novinku pro rok 2010. Každý, kdo si pořídí tento šicí stroj, získává rovněž i rozsáhlé možnosti šití. Šicí stroj disponuje vybavením, které zahrnuje volné rameno, rotační chapač, 60 šicích programů, 7 typů knoflíkových dírek, speciální SFS podavač pro bezproblémové podávání všech typů látek, a další užitečné funkce pro domácí šití.

Šicí stroj nabízí elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívací stehy či speciální program pro látání. Pro šití náročných tvarů je určeno dosatečně dlouhé volné rameno. Při šití plnoautomatické knoflíkové dírky umožňuje šicí stroj volbu ze sedmi druhů či jemnou regulaci hustoty a šířky či délky. Plynulá regulace délky a šířky stehu do 7 mm je samozřejmostí, rovněž nechybí regulace přítlaku patky. Šicí stroj má sedmiřadý podavač, který zajistí kvalitní podávání materiálů. Pro snadné ovládání je šicí stroj vybaven elektronickým spouštěčem, který zajišťuje jenou regulaci rychlosti šití a stabilitu síly vpichu jehly. Šicí stroj také umožňuje snadnou orientaci v aktuálním nastavení stroje, neboť je vybaven displejem, jenž zobrazuje typ, délku a šířku stehu. Pozoruhodnje rovněž rychlosti šití stehu, která dosahuje až 820 stehů/min.

Pro šicí stroj Janome 603 DXL je dodávána bohatá standardní výbava, mezi kterou patří pevný kufřík jako kryt stroje, sada jehel, štěteček pro odstranění nečistot a řada šicích patek. Jednoduchou výměnu šicích patek na šicím stroji umožňuje rychloupínací SYSTEM MATIC.
Chcete-li se s tímto šicím strojem seznámit podrobně, navštivte naši nabídku na stránce Šicí stroj Janome 603 DXL.

Šicí stroj Singer Cosmo 7422


Šicí stroj Singer Cosmo 7422 představuje další novinku v naší nabídce. Tento šicí stroj je elektronický a je vybavený rotačním chapačem, 28 druhy stehů či systémem ukončení stehů.
Šicí stroj Singer Cosmo 7422 je řízený čipem a v nabídce jeho steůh nechybí pružné, overlockové a patchworkové stehy. Díky funkcí správného ukončení stheů Six point feed system dodává šicí stroj stehům prvotřídní vzhled. Šicí stroj má 2 druhy automatické jednokrokové knoflíkové dírky, automatický navlékač nitě a systém Snap-on pro snadnou a rychlou výměnu patek. Steh je možné plynule regulovat, a to jak do délky v rozmezí od nuly až do pěti mm, tak i do šířky v rozmezí až do sedmi mm.

Šicí stroj Singer 7422 je dodáván i s bohatým příslušenstvím, ve kterém nechybí jehly, 4 cívky, 3 čepičky cívky, filcový kroužek pro kolík dvojjehly, několik šicích patek, a samozřejmě další díly.

Podrobnější informace o šicích strojích naleznete na Ráj-šití.cz.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama