Overlock Singer 14 SH 754 - novinka mezi našimi overlocky

13. července 2010 v 12:34 |  Overlocky 2010
Overlock Singer 14 SH 754 je novinkou na internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Overlock Singer 14 SH 754 nabízí řadu užitečných služeb pro domácí šití.


Overlock s moderním designem


Overlock Singer 14 SH 754 charakterzuje moderní design, rychlost 1300 stehů za minutu či volitelný počet nití v rozsahu od dvou do čtyř. Tento overlock má velmi štíhlé volné rameno pro šití dutých tvarů, jako jsou rukávy či nohavice, a pro šití elastických materiálů je vybaven i diferenciálním podáváním. Overlock dále umožňuje snadnou regulaci napětí nitě či snadnou a rychlou výměnu přítlačných patek pomocí systému "Snap-on".

Další funkce pro overlock Singer 14 SH 754


Overlocky Singer 14 SH 754 mohou šít také ruličkový lem, aniž by bylo nutné měnit stehovou desku. Volič jehly zabraňuje ohnutí jehly. Overlock nepostrádá ani funkci plynulé regulace délky stehu, vestavěné osvětlení či kolečko pro pomalou ruční manipulaci se strojem. Pro snadnější regulaci napětí nití jsou ovladače barevně označené. Overlock poskytuje také funkci regulace šířky odřezu látky.

Podrobnější informace naleznete na stránce Overlock Singer 14 SH 754, kde je možné rovněž tento overlock zakoupit.

Overlocky v naší nabídce


Na našem internetovém obchodě Ráj-šití.cz nabízíme overlocky ve skutečně rozsáhlé nabídce. Mimo overlocky Singer můžete u nás zakoupit i overlocky Lucznik, overlocky Bernina, overlocky Brother, overlocky Janome, overlocky Zetina a overlocky AEG. U většiny značek prodáváme větší počet modelů, které dodávají profesionální vzhled oblečení, které si ušijete doma.

Overlock - k čemu je dobrý


Každý overlock stříhá, začišťuje a sešívá v jediném pracovním chodu. Díky tomu dokáže overlock zhotovit jedinečný steh, který oblečení dodává profesionální vzhled. Overlock umožňuje, aby i doma ušité oblečení vypadalo profesionálně jako z továrny. Ve své činnosti je overlock naprosto jedinečný a není možné ho nahradit jiným strojem. Právě díky své speciální konstrukci dokáže overlock ušít svůj steh. Šicí stroj takovou úpravu oděvů nedokáže provádět právě z konstrukčních důvodů. Budete-li overlock využívat, můžete si vytvořit vlastní, zcela jedinečný styl oblékání, který bude mít vysoce kvalitní vzhled. Máte-li doma šicí stroj, určitě mu dokupte overlock. Vaše oblečení se vám odvděčí.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama