Srpen 2010

Dříve než vyzkoušíte vyšívací stroj

20. srpna 2010 v 11:13 Šicí stroje 2010
Vyšívací stroj je speciální šicí stroj, který slouží pro vyšívání pěkných a tematických detailů prakticky ke všemu, co lze šít. Vyšívací stroj lze pořídit za částku od 14000 Kč až do 200 000 Kč, které můžete za domácí vyšívací stroj utratit. Záleží na tom, jaké potřebujete funkce, k čemu budete vyšívací stroj používat a jaký máte rozpočet pro nákup vyšívacího stroje.

Robotické vysavače iRobot

12. srpna 2010 v 10:31 Robotické vysavače
Robotické vysavače iRobot mají jednu obrovskou výhodu - uklízejí samy a zcela automaticky. Jedná se o skutečné roboty, které se samy rozhodují, orientují v prostoru, ví, kde již uklidily a kde ještě uklidit musí, a dobře ví, kdy je uklizeno. Robotické vysavače ušetří námahu i čas, protože vykonají obrovský kus práce místo svého uživatele. Některé robotické vysavače iRobot se navíc dokážou zapnout a uklidit i v době, kdy uživatel není doma.

Robotický vysavač Fobeli i900

5. srpna 2010 v 9:59 Robotické vysavače
Dokážete si představit, že přijdete domů z práce a nemusíte vysávat, zametat a vytírat podlahy? Že to zní jako sen? Tak sněte - Robotický vysavač Fobeli i900 mezitím uklidí za vás.
Robotický vysavač Fobeli i900 představuje absolutní novinku na našem internetovém obchodě OK produkt.cz. Našim zákazníkům nabízíme vždy špičkové a kvalitní výrobky, které vyhovují jejich potřebám na velmi vysoké úrovni. Stejně jako ostatní produkty i robotický vysavač Fobeli i900 je vyspělý model, který zcela sám a automaticky zajistí úklid domácích podlah, a to na špičkové úrovni. Takové robotické vysavače ušetří mnoho času i dřiny tím, že část domácích prací dovedou vykonat místo jejich uživatelů.