Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Robotické vysavače iRobot

12. srpna 2010 v 10:31 |  Robotické vysavače
Robotické vysavače iRobot mají jednu obrovskou výhodu - uklízejí samy a zcela automaticky. Jedná se o skutečné roboty, které se samy rozhodují, orientují v prostoru, ví, kde již uklidily a kde ještě uklidit musí, a dobře ví, kdy je uklizeno. Robotické vysavače ušetří námahu i čas, protože vykonají obrovský kus práce místo svého uživatele. Některé robotické vysavače iRobot se navíc dokážou zapnout a uklidit i v době, kdy uživatel není doma.


Robotické vysavače iRobot jsou určené pro pohodlné vysávání domácích podlah. Každý robotický vysavač iRobot dokáže sám a automaticky zajistit úklid všech typů domácích podlahových povrchů. Robotické vysavače iRobot jsou vybaveny pokročilou umělou inteligencí, díky které se robotický vysavač sám zorientuje v prostoru, dobře ví, kde již uklidil a kde ještě musí uklidit, stejně jako pozná, kdy je úklid hotový. Robotické vysavače iRobot pracují samostatně, chytře a efektivně. Podlahu pokryjí z 99 %. Díky tomu za sebou tyto robotické vysavače zanechávají čistou podlahu. Robotický vysavač iRobot Roomba provádí kontrolu okolních podmínek a přizpůsobuje jim svůj pohyb a chování 67krát za vteřinu. Díky využití optických senzorů  se obratně vyhne schodům a překážkám. Tím je zabráněno jeho pádu ze schodů nebo tvrdým nárazům do nábytků a stěny. Tyto robotické vysavače navíc uklízejí i obtížně přístupná místa (prostor pod nábytkem, rohy místností). Po skončení úklidu automaticky vyhledají svoji základnu, ve které se dobíjejí. Dojde-li k vybití baterie, robotický vysavač přeruší úklid, vyhledá základnu, dobije baterii a po jejím dobití opět pokračuje v úklidu, dokud neuklidí vymezený prostor.

Robotické vysavače iRobot Roomba jsou vybaveny systémem Virtuální stěna, která umožňuje vymezení uklízeného prostoru.

Robotické vysavače iRobot nabízíme ve dvou variantách. Robotické vysavače iRobot Roomba slouží pro suchý úklid podlah a podlahy vysávají. Zatímco robotický vysavač iRobot Scooba zajišťuje mokrý úklid podlah, tedy podlahy umyje vodou nebo speciálním roztokem.

Některé robotické vysavače iRobot jsou vybaveny funkcí programového časování. Tato funkce umožňuje nastavit čas, kdy robotický vysavač začne uklízet. Díky tomu může robotický vysavač uklidit domácnost například tehdy, kdy uživatel není doma.

Robotické vysavače iRobot pro běžný úklid


Robotické vysavače iRobot pro běžný úklid zajistí běžný suchý úklid domácích podlah všech typů. Robotické vysavače vysbírají a vysají nečistoty do standardního zásobníku na nečistoty. Pro domácnosti s domácími zvířaty, které mají vyšší nároky na úklid, jsou vhodnější robotické vysavače iRobot v modifikaci PET (pet = zvířecí mazlíček).

Robotický vysavač iRobot Roomba 520


Robotický vysavač iRobot Roomba 520 uklidí sám a bez pomoci tři místnosti na jedno nabití. Pro skutečně efektivní úklid využívá robotický vysavač 38 senzorů a 64x za vteřinu provádí kontrolu okolních podmínek, kterým přizpůsobuje svůj pohyb a chování. Robotický vysavač uklidí veškerý nepořádek z podlah, za pomoci unikátního filtrovacího systému spolehlivě zachytí robotický vysavač prach, pyl a další alergenní látky.

Robotické vysavače - více informací: Robotický vysavač iRobot Roomba 520

Robotický vysavač iRobot Roomba 555


Robotický vysavač iRobot Roomba 555 zajistí automatický úklid čtyř místností v domácnosti na jedno nabití. I tento robotický vysavač se sám orientuje v prostoru, dobře ví, kde uklidil a kde ještě uklidit musí. Robotický vysavač iRobot Roomba 555 má funkci časového programování. Tento robotický vysavač má i funkci pravidelného opakování, a tak v případě příslušného nastavení začne uklízet vždy ve stejnou dobu.

Robotické vysavače - více informací: Robotický vysavač iRobot Roomba 555

Robotický vysavač iRobot Roomba 581


Robotický vysavač iRobot Roomba 581 je ze všech iRobotů nejlépe vybavený. Robotický vysavač má funkci časového programování s pravidelným opakováním. Robotický vysavač stačí jednou nastavit a vše ostatní již zařídí on sám.  Pro dokonalé vymezení prostoru k uklízení má robotický vysavač systém virtuální stěna i maják virtuální stěny, který robota uzamkne v jedné místnosti a pustí ho až v okamžiku, kdy je místnost uklizená. V základním vybavení je i dálkový ovladač založený na bázi rádiové signálu. V případě potřeby tak je možné ovládat robotický vysavač i přes zeď.

Robotické vysavače - více informací: Robotický vysavač iRobot Roomba 581

Robotické vysavače iRobot pro domácnosti s domácími zvířaty


Robotické vysavače iRobot mají modely určené speciálně pro domácnosti s domácími zvířaty. Tyto robotické vysavače v naší nabídce poznáte podle slova PET v názvu vysavače. Robotické vysavače iRobot Roomba PET jsou vybaveny speciálním zásobníkem na zvířecí chlupy, které zvyšují celkový objem vysbíraných nečistot.

Robotický vysavač iRobot Roomba 534 PET


Robotický vysavač iRobot Roomba 534 PET je určený pro úklid domácnosti s domácími zvířaty. Robotický vysavač uklidí tři pokoje na jedno nabití. Jedná se o levnější robotický vysavač ze série PET. Spouští se manuálně, protože nemá časové programování. Robotický vysavač je vybaven systémem Virtuální stěna, která vymezí uklízený prostor.

Robotické vysavače - více informací: Robotický vysavač iRobot Roomba 534 PET

Robotický vysavač iRobot Roomba 563 PET


Robotický vysavač iRobot Roomba 563 PET je určen pro úklid domácnosti s domácími zvířaty. Robotický vysavač je určen pro úklid čtyř místností. Díky funkci časového programování může robotický vysavač uklízet i za nepřítomnosti uživatele. Robotický vysavač má speciální zásobník pro uložení zvýšeného objemu nečistot.

Robotické vysavače - více informací: Robotický vysavač iRobot Roomba 563 PET

Robotické vysavače iRobot pro mokrý úklid podlah


V modelové řadě Robotické vysavače iRobot je i robotický vysavač, který zvládne mokrý úklid. Jedná se o naprostý unikát. Robotický vysavač pro mokrý úklid (vytírání) představuje mimořádně složité zařízení, do jehož výroby se nepustil žádný jiný výrobce. Právě robotický vysavač iRobot Scooba 385 je důkazem technické komplexnosti a kvality řešení, které uplatňuje společnost iRobot Corporation pro své robotické vysavače, čímž drží výrazný náskok před konkurencí.

Robotický vysavač iRobot Scooba 385


Robotický vysavač iRobot Scooba 385 je určen pro mokrý úklid domácích podlah s tvrdým povrchem. Robotický vysavač má čtyř fázový uklízecí program, v jehož průběhu vysává, myje podlahu, čistí a nakonec odsává vodu, až podlahu vysuší. Všechny čtyři fáze vykonává robotický vysavač v průběhu jediného kroku, což je umožněno jeho konstrukčními vlastnostmi. Pro úklid je možné využít čisté vody nebo speciálního roztoku Scooba Juice, který je mimořádně účinný (odstraní až 98 % všech bakterií - prokázáno laboratorními testy) a zároveň šetrný k podlahám i přírodě.

Robotické vysavače - více informací: Robotický vysavač iRobot Scooba 385

Pokud vás zaujala naše nabídka na robotické vysavače, navštivte stránku Robotický vysavače, kde můžete robotické vysavače iRobot zakoupit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 monika monika | E-mail | 14. března 2011 v 8:22 | Reagovat

Je vynikající, před měsícem jsem si ho koupila a můžu všem doporučit. Dostane se všude, vysaje koberce i podlahy, a nemusíte se o něj vůbec starat. Jediná jeho nevýhoda je, že má malý koš na nečistoty. Po každém použití ho musíte vysypat :( Doporučuji všem vyzkoušet, tady si ho můžete zapůjčit. http://www.roboticky-vysavac.cz/ Manžel mi ho nejdřív rozmlouval a teď chce koupit i ten na vytírání :)

2 Karel Karel | E-mail | Web | 13. prosince 2013 v 9:42 | Reagovat

Ty jsem nikdy nepoužíval, ale v domácnosti máme vysavače na popel a ty fungují skvěle

3 Jiří Šrámek Jiří Šrámek | 3. ledna 2016 v 16:14 | Reagovat

Můžu mi někdo poradit, někde na netu nějaký test napříč značkama, kteé se pustily do robotických vysavačů? Chci si vybrat a nechci to zazdít. Díky. Nebo má někdo zkušenosti s touhle značkou?

4 Jara Svoboda Jara Svoboda | 3. ledna 2016 v 18:25 | Reagovat

[3]:Ahoj, taky jsem hledal, jsem chtěl koupit něco pořádnýho, ale nic jsem nenašel anebo starý datum... pak jsem se šťoural různě po fórech a narazil jsem na Robzone- značka a typ Duoro Profi - stíra i vysává a pro mě, co si s úlidem moc nezadá je to super, a už mi tady frčí :) teď zas vybírám něco pro tchýni :D A tuhle značku neznám ani nikde nefigurovala

5 Jiří Šrámek Jiří Šrámek | 3. ledna 2016 v 21:37 | Reagovat

[4]:Aha to sice není test ani značkY, ale díky za typ, a jak dlouho to vydrří makat?

6 Jara Svoboda Jara Svoboda | 4. ledna 2016 v 19:30 | Reagovat

[5]:jo to nevim, to u nás ví manželka, jediný co ti můžu dát je odkaz na jejich stránky http://www.robzone.cz/roboticke-vysavace/duoro-profi#popis tady najdeš všechno

7 Jiří Šrámek Jiří Šrámek | 5. ledna 2016 v 8:47 | Reagovat

:D já jsem si říkal, že to asi nebude právé pánské téma, ale já jsem zatím sám, tak se musím otáčet, kouknu na ten popis.

8 Jiří Šrámek Jiří Šrámek | 5. ledna 2016 v 8:47 | Reagovat

Zkouknul jsem ten popis a zní to zajímavě, mají tam k tomu technické parametry a snad by měl vydržet až 2 hodiny, ale chci se zeptat zda opravdu reaguje na kabely jak píšou

9 Jara Svoboda Jara Svoboda | 5. ledna 2016 v 9:19 | Reagovat

Jojo couvá, couvá ještě něco?

10 Jiří Šrámek Jiří Šrámek | 5. ledna 2016 v 13:01 | Reagovat

Asi ne :D já už si počkám na ostrej provoz, až si ho koupím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama