Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Robotický vysavač Fobeli i900

5. srpna 2010 v 9:59 |  Robotické vysavače
Dokážete si představit, že přijdete domů z práce a nemusíte vysávat, zametat a vytírat podlahy? Že to zní jako sen? Tak sněte - Robotický vysavač Fobeli i900 mezitím uklidí za vás.
Robotický vysavač Fobeli i900 představuje absolutní novinku na našem internetovém obchodě OK produkt.cz. Našim zákazníkům nabízíme vždy špičkové a kvalitní výrobky, které vyhovují jejich potřebám na velmi vysoké úrovni. Stejně jako ostatní produkty i robotický vysavač Fobeli i900 je vyspělý model, který zcela sám a automaticky zajistí úklid domácích podlah, a to na špičkové úrovni. Takové robotické vysavače ušetří mnoho času i dřiny tím, že část domácích prací dovedou vykonat místo jejich uživatelů.


Robotický vysavač Fobeli uklidí všechny druhy domácích podlah. Nyní už nemusíte vysávat koberce, vytírat plovoucí podlahy a dlažby, nebo uklízet další typy podlah. Stačí prostě zapnout robotický vysavač, a ten už úklid podlahy obstará, zatímco vy můžete sledovat televizi, číst si nebo zkrátka dělat něco jiného. O kvalitní úklid bude postaráno, protože náš robotický vysavač prošel více než desetiletým vývojem a dnes je navržen a zkonstruován tak, aby uživatelům poskytoval maximální komfort.

Jak robotický vysavač uklízí?


Robotický vysavač Fobeli i900 využívá pro úklid domácích podlah tři režimy. Výběr způsobu úklidu tak závisí jen na vás. V režimu auto cleaning uklízí robotický vysavač naprosto automaticky, a to až do vybití baterie. 3 minuty před úplným vybitím baterie vyhledá nabíjecí stanici a začne se nabíjet.

Dalším režimem je full go. V tomto režimu se robotický vysavač nejdříve nabije, a po úplném nabití baterie vyrazí na trať. Projede obývák, kuchyň, chodbu i ložnici a všude uklidí. Robotický vysavač uklízí tak dlouho, dokud se mu nevybije baterie. Až se mu baterie vybije, tak si sám najde základnu a začne se znovu nabíjet. Po nabití baterie pokračuje v úklidu.

Posledním režimem, který robotický vysavač Fobeli i900 nabízí, je spot. Jedná se o režim určený pro úklid malé plochy. Spadl vám květináč na podlahu a po jeho odklizení zůstala na podlaze rozsypaná hlína? Náš robotický vysavač si s tím poradí. V režimu spot uklidí robotický vysavač nečistoty na ploše přibližně 1 m2.

Že je to perfektní? Robotický vysavač, který automaticky uklízí, sám vyhledá nabíjecí základnu, sám se dobije a sám pokračuje v úklidu. To je jako ze science fiction! A stále to není vše.

Robotický vysavač zajistí úklid i obtížně přístupných míst


Robotický vysavač Fobeli i900 uklízí i obtížně přístupná místa. Už nemusíte myslet na chuchvalce prachu, které se povalují pod postelí, nábytkem či pohovkou. Náš robotický vysavač s nimi zatočí. Robotický vysavač se vrhne na tuto nepříjemnou práci a žádný kousek špíny se před ním neschová.

Skutečně čistá podlaha pod nábytkem či postelí byla až doposud obtížně splnitelným snem, který se naplnil jen občas při důkladném úklidu. Nyní je zde robotický vysavač Fobeli i900, který vám tento sen může splnit každý den - a to bez vaší námahy.

Další přednosti, které poskytuje náš robotický vysavač


Výše popsané úklidové činnosti dokáže robotický vysavač Fobeli i900 vykonávat až 160 minut na jedno nabití! To z něj dělá naprosto ojedinělý robotický vysavač na trhu. Tak dlouhá úklidová doba na jedno nabití je skutečně jedinečnou předností, kterou nabízí pouze robotický vysavač Fobeli.

Náš robotický vysavač patří mezi nejtišší modely na trhu. Jeho důmyslný uklízecí systém zajišťuje skutečně tichý chod, takže při úklidu vás nebude obtěžovat příšerným hlukem. Tento robotický vysavač je navíc úsporný. Oproti průměrně výkonným vysavačům má robotický vysavač Fobeli přibližně 7x nižší spotřebu elektrické energie. Důmyslný uklízecí systém totiž poskytuje výrazně vyšší efektivitu úklidu než vysavače, které jsou založené na principu vysokého sacího výkonu.

Jak robotický vysavač uklízí


Robotický vysavač Fobeli i900 má mimořádně zajímavý princip úklidu. Jak svoji činnost provádí běžný vysavač, všichni dobře víme. Robotický vysavač Fobeli i900 však pracuje úplně jinak. K odstranění nečistot nepotřebuje velký sací výkon, ale vystačí se systémem kartáčů. Robotický vysavač má dva velké kartáče, které se otáčejí ve směru proti sobě. Tím vykonávají vysoce efektivní činnost, která je navíc znásobena bočním přihrnovacím kartáčem, který přihrnuje nečistoty z boku robotického vysavače (např. z rohů místností). Efektivitu úklidu zvyšuje ještě důmyslným systém nasávání jemného prachu. Jemný prach se ukládá ve dvou komorách, které snadno vyjmete a vysypete.

Velmi prospěšná je však souprava pro stírání mikroprachu. Robotický vysavač zajistí vyčištění podlah od mikroprachu a mikroorganismů, což ocení nejen alergici, ale všichni, kteří pečují o svoje zdraví. Souprava pro stírání mikroprachu zahrnuje mikrovlákenný mop, omyvatelný filtr a UV desinfekci. Zdravé a čisté prostředí, které robotické vysavače podstatným dílem pomáhají vytvářet, ovšem představuje neocenitelný přínos pro zdraví ve všech domácnostech bez rozdílu.


Náš robotický vysavač je mimořádně zajímavý. A tak navštivte stránku Robotický vysavač Fobeli i900, kde naleznete podrobnější informace a kde tento robotický vysavač můžete zakoupit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rob Rob | Web | 6. října 2013 v 12:03 | Reagovat

A na kolik peněz tenhle model přinde?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama