Šicí stroje Bernina recenze

13. září 2010 v 12:37 |  Šicí stroje 2010
Šicí stroje Bernina jsou kvalitní švýcarské šicí stroje určené pro domácí šití. Světoznámá značka pro šicí stroje Bernina vznikla v roce 1929, kdy bratři Fritz a Gustav Gegaufovi vybudovali továrnu na šicí stroje ve švýcarském Steckbornu. Od té doby se slovo Bernina stalo synonymem pro vysokou kvalitu švýcarských šicích strojů, které svým uživatelům nabízely vždy špičkové šicí stroje doplněné o technologické novinky, které nabízely jako jediné na světě. S vysokou švýcarskou kvalitou a technologickou špičkou šicích strojů Bernina se můžete setkat i v tomto článku, ve kterém představujeme naši nabídku na šicí stroje Bernina.


Šicí stroje Bernina ve svých počátcích


Bratři Gegaufové se ve svém podnikání stali pokračovateli svého otce Karla Friedricha Gegaufa, který již v roce 1890 v tomtéž městě otevřel mechanickou dílnu. Ve své dílně vyráběl šicí stroje na vyšívání monogramů. Zanedlouho začal Karl Friedrich Gegauf vyrábět šicí stroj s dutým lemováním s rychlostí šití až 100 stehů za minutu, který sám sestrojil. Tento šicí stroj se proslavil nejen díky neobvykle vysoké rychlosti šití, ale též díky stehu, který šil ve své době jako jediný na světě.

V roce 1929 po převzetí Gegaufova podnikání jeho syny vzniká značka Bernina, pro který bratři Gegaufové převzali inspiraci od známé švýcarské hory. V roce 1932 byl na trh uveden první šicí stroj s názvem Bernina, který si získal velký věhlas díky vysoké kvalitě. Mezi řadou dalších významných událostí vyniká rok 1943, ve kterém továrna Bernina jako první zkonstruovala a začala vyrábět šicí stroj s volným ramenem. Tento šicí stroj šil také klikatý steh.

Inovace jako základní charakteristika pro šicí stroje Bernina


V tomto krátkém příběhu historie značky Bernina vyniká jeden podstatný rys, který značku Bernina a její šicí stroje významně charakterizuje. Jsou to inovace. Bez nadsázky lze říci, že bez inovací by nebylo Berniny. Pod značkou Bernina bylo za dlouhé roky její existence uvedeno na trh velké množství šicí strojů, které úroveň domácího šití posouvaly vždy dále. Díky tomu mají uživatelé šicích strojů Bernina zaručeno, že budou vždy na vrcholu technologického pokroku a špičkové inovace budou využívat jako jedni z prvních.

Tuto vysokou švýcarskou kvalitu a technologickou špičku zpřístupňuje svým zákazníkům i náš internetový obchod Ráj-šití.cz specializovaný na šicí stroje. Seznamte se s naší nabídkou na šicí stroje Bernina online uveřejněnou na této stránce.

Šicí stroj Bernina Bernette E 56


Šicí stroj Bernina Bernette E 56 je domácí šicí stroj, který je zkonstruován tak, aby umožňoval jednoduchou obsluhu a snesl hrubší zacházení. Díky tomu se tento šicí stroj hodí pro začátečníky, kteří se ještě příliš neorientují v nabídce či nastavení různých šicích funkcí. Díky naprosto jednoduché a nenáročné obsluze, kterou tento šicí stroj poskytuje, získají začátečnící hladký vstup do světa šití. Jelikož tento šicí stroj snese hrubší zacházení, může nalézt i vynikající uplatnění u zkušených švadlenek, které od šicího stroje žádají větší odolnost a minimální námahu s vynikajícími výsledky. Šicí stroj Bernette E 56 má jednoduché a srozumitelné služby, které uživatelům ušetří mnoho námahy a poskytnou komfort při šití s vynikajícími výsledky.

Šicí stroje Bernina Bernette E 56 mají 23 stehů a 16 programů včetně programu pro šití automatické knoflíkové dírky na jeden krok. Ve výbavě nechybí volné rameno, se kterým můžete šít komplikované tvary, jako jsou rukávy nebo nohavice, klasický kyvný CB chapač bez nároků na údržbu a mnoho dalších funkcí a služeb, jako je automatický navlékač nitě do jehly, regulace šířky a délky stehu, jemné doladění stehů, a jiné.

Více informací pro šicí stroje: Šicí stroj Bernina Bernette E 56

Šicí stroj Bernina Bernette E 66


Šicí stroj Bernina Bernette E 66 je mechanický šicí stroj určený pro domácí šití. Šicí stroj má jednoduché ovládání, které z něj činí ideální šicí stroj pro začínající švadlenky. Díky funkcím, které tento šicí stroj nabízí, je však vhodný i pro zkušené švadlenky, jimž různé možnosti nastavení poskytují bezpočet možností pro hobby šití. Bohatou nabídku může čtenář posoudit sám: šicí stroj nabízí celkem 26 stehů, mezi které patří užitkové, dekorativní a quiltovací stehy.

Šicí stroje Bernina Bernette E 66 dále mají volné rameno, horizontální rotační chapač, automatickou knoflíkovou dírku na jeden krok. Šicí stroj umožňuje plynulé nastavení délky a šířky stehu, regulaci přítlaku patky či odstavení podávače. Díky těmto funkcím uživatelé získají šicí stroj, který šije perfektně a precizně. Chystáte se na kreativní šití? Potom je šicí stroj Bernette E 66 ten pravý pro Vás.

Více informací pro šicí stroje: Šicí stroj Bernina Bernette E 66

Šicí stroj Bernina Bernette E 82e


Šicí stroj Bernina Bernette E 82e je hybridní šicí stroj, který kombinuje mechanické převody s elektronickým ovládáním. Šicí stroj poskytuje velké množství stehů a funkcí, které umožňují, aby si uživatel při šití se svým výrobkem skutečně vyhrál. K tomu se výborně hodí velký výběr stehů a možnost tvořit a navrhovat vlastní práce. Šicí stroj má 28 programů, mezi které patří užitkové, dekorativní a quiltovací stehy, jednokroková knoflíková dírka, plynulé nastavení délky a šířky stehu či nastavitelný přítlak patky.

Šicí stroj má také volné rameno, rotační chapač, regulaci napětí nitě, nastavení jehly do dvou poloh či možnost šití dvojjehlou. Jelikož se šicí stroj Bernette E 82e dá dobře uskladnit, může se stát vaším průvodcem nacestách či v kurzech šití.

Více informací pro šicí stroje: Šicí stroj Bernina Bernette E 82e

Šicí stroj Bernina Bernette E 92c


Šicí stroj Bernina Bernette E 92c představuje nejvýkonnější šicí stroj z této nabídky. Šicí stroje Bernina Bernette E 92c mají moderní design, 150 stehů včetně užitkových, dekorativních a quiltovacích stehů, volné rameno, horizontální rotační chapač, 10 druhů automatické knoflíkové dírky na jeden krok a další funkce pro kvalitní šití. Pro snadné ovládání je šicí stroj vybaven LCD displejem, který zobrazuje informace o aktuálním nastavení.

Šicí stroj je vhodný zejména pro kreativní šití. Tomu také odpovídá široká nabídka šicích funkcí, které mimo již uvedené obsahují také šití písmen a číslic, možnost kombinovat stehy či stehovou paměť na 30 stehů. S tímto šicím strojem si vyhrají všechny kreativní švadlenky.

Více informací pro šicí stroje: Šicí stroj Bernina Bernette E 92 c
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Piloun Piloun | 1. prosince 2015 v 11:01 | Reagovat

Kurzy šití- staňte se návrhářem a výrobcem oblečení sám sobě:

http://www.krejcovna.cz/sluzby/kurzy-siti/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama