Šicí stroje Brother

2. září 2010 v 11:01 |  Šicí stroje 2010
Šicí stroje Brother jsou kvalitní domácí šicí stroje, které potěší zejména milovníky občasného hobby šití. V nabídce na šicí stroje Brother lze nalézt mnoho šicích strojů, které se liší jak určením, tak i službami, vybavením a celkovou konstrukcí. Každý šicí stroj Brother pokrývá určité specifické potřeby, takže z nabídky na šicí stroje Brother si může vybrat každý uživatel.


Historie šicích strojů Brother začala v roce 1908 v dalekém Japonsku. Firmu, která opravovala šicí stroje, založil pan Yasui, jehož podnikání se postupně rozvíjelo. Firmu pana Yasuiho převzali jeho synové, kteří v roce 1925 zahájili výrobu šicích strojů. Tehdy také vznikl nový název společnosti Yasui Brother Sewing Machine, tedy Šicí stroje bratrů Yasuiových. Šicí stroje této společnosti získaly jméno Brother o tři roky později.

Díky postupnému rozvoji společnosti, během kterého získali zaměstnanci i společnost bohaté zkušenosti z oblasti jemné mechaniky, se společnost Brother začala rozrůstat a dobíjet nové trhy. Klíčové období změn přišlo v 50. letech, kdy společnost začala dodávat na zahraniční trhy. Později společnost rozšířila svůj výrobní program o výrobu psacích strojů a výrobu další kancelářské techniky včetně tiskáren. Takto se jméno Brother dostalo i do dalších odvětví, z nichž je dnes dobře známo.

Navzdory rozšíření výroby však mezi přední světové značky stále patří šicí stroje Brother. Online prodej těchto šicích strojů realizujeme prostřednictvím internetového obchodu Ráj-šití.cz, kde naleznete podrobnější informace a také bližší informace pro následující elektronické šicí stroje Brother, které vám na této stránce představíme. Našim zákazníkům rádi vycházíme vstříc a proto uveřejňujeme nabídku na šicí stroje Brother on-line.

Šicí stroj Brother NV 10


Šicí stroj Brother NV 10 je dobře vybavený šicí stroj robustní konstrukce. Součástí vybavení, které má tento šicí stroj, je LCD displej zobrazující užitečné informace např. o šířce a délce stehu, horizontální rotační chapač, volné rameno a 16 programů. Tyto šicí stroje dále nabízejí sedmidílný podavač, regulaci délky i šiřky stehu či volbu polohy jehly při zastavení. Díky otočnému voliči jsou tyto šicí stroje snadno ovladatelné. Jednoduchost, který šicí stroj Brother NV 10 charakterizuje, ho předurčuje jak pro začínající uživatele, tak i pro ty švadlenky, které již mají svoje zkušenosti.

Více informací pro šicí stroje Brother.

Šicí stroje Brother NV 30


Elektronický šicí stroj Brother NV 30 je snadno ovladatelný šicí stroj s robustní konstrukcí. Svým uživatelům nabízí tento šicí stroj 70 stehů včetně automatického šití knoflíkové dírky. Šicí stroj má celkem sedm druhů knoflíkové dírky. Šicí stroje Brother NV 30 dále mají přehledný LCD displej, který informuje o parametrech zvoleného stehu, horizontální rotační chapač a volné rameno pro šití komplikovaných tvarů. Elektronický otočný volič činí ovládání snadným a rychlým. Pokud rádi šijete a chcete mít dobře vybavený šicí stroj s velkým množstvím funkcí a stehů, pak je šicí stroj Brother NV 30 určený právě pro vás.

Šicí stroj Brother NV 50


Šicí stroj Brother NV 50 je plně elektronický šicí stroj určený pro domácí šití. Tento šicí stroj má 135 programů, mezi které patří 10 druhů automatických knoflíkových dírek či možnost vytvářet kombinace až z 35-ti různých druhů stehů k tvorbě vlastních vyšívacích vzorů. Šicí stroje Brother NV 50 dále mají volné rameno, horizontální rotační chapač, automatické navíjení spodní nitě, navlékač, regulaci délky i šířky stehu. a řadu dalších funkcí. I tento šicí stroj je vybaven elektronickým voličem, který umožňuje snadné ovládání šicího stroje. Elektronický volič je navíc doplněn o tlačítka na ovládacím panelu. Šicí stroje Brother NV 50 slouží pro ty nejtvořivější uživatele šicích strojů.

Šicí stroj Brother NV 400


Šicí stroj Brother NV 400 je velmi dobře vybavený šicí stroj. S tímto šicím strojem bude domácí šití dokonalé a zároveň velmi snadné. Díky elektronické výbavě, kterou má tento šicí stroj, se šití stane hračkou. Šicí stroj má 294 šicích programů, volné rameno, horizontální rotační chapač, nastavitelnou regulaci rychlosti šití, extravelký zdvih patky, LED displej, programovatelný automatický odstřih a obrovský počet dalších funkcí.

Šicí stroj Brother XL-5500


Šicí stroj Brother XL-5500 je domácí šicí stroj určený pro náročnější šití. Šicí stroj má robustní konstrukci, nízkou hmotnost a řadu užitečných funkcí pro domácí šití. Vedle volného ramene určeného pro šití obtížných tvarů a kyvného CB chapače má šicí stroj Brother XL 5500 celkem 35 šicích technik. Šicí stroj umožňuje plynulou regulaci délky a šířky stehu či snadnou výměnu šicích patek za pomoci systému, který snadnou výměnu patek umožňuje. Šicí stroj poskytuje řadu funkcí pro komfortní domácí šití.


Další informace naleznete v článku Šicí stroje Brother recenze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama