Overlock Zetina 4250 D

6. října 2010 v 9:50 |  Overlocky 2010
Overlock Zetina 4250 D je 4-nitný obnitkovací stroj určený pro domácí použití. Overlocky Zetina 4250 D stříhají, sešívají a obnitkovávají v jediném pracovním chodu. Domácím švadlenkám tak přináší obrovskou úlevu, neboť při šití na šicím stroji musejí tyto operace vykonávat přinejmenším částečně ručně. Šicí stroje nejsou vybaveny odpovídajícími funkcemi, protože to neumožňuje jejich konstrukce. Overlocky ušetří namáhavou práci, urychlí a usnadní domácí šití a zvýší kvalitu doma ušitého oblečení, kterému zároveň dodají profesionální vzhled.


Overlocky mají na rozdíl od šicích strojů konstrukci navrženou tak, aby mohly vykonávat v jediném pracovní chodu stříhání, sešívání a obnitkování. Na druhou stranu jejich konstrukce neumožňuje plnohodnotné šití, které je vyhrazeno šicím strojům. Overlocky tak slouží jako doplněk pro šicí stroje.

Co všechno umí overlock Zetina 4250 D?


Overlock je vybaven diferenciálním podáváním, které slouží pro potřebný rovnoměrný posun materiálu. Tím je dosaženo efektivního přišívání. Diferenciální podávání tak slouží jako ochrana před nežádoucím načechráním a zvlněním. Tento overlock pro domácnost může šít se čtyřmi nebo třemi nitěmi a dvěma či jednou jehlou. Lze zvolit mezi normálním či rolovacím lemováním. Overlock má jednoduché navlékání a pro správné navlečení nití do stroje má pomocný panel, který navlékání zobrazuje.

Overlock nabízí svým uživatelům i další funkce


Overlock nabízí také další funkce, které rozšiřují možnosti šití. Overlok umožňuje plynulou regulaci napětí niti s uvolněním napětí při zdvižené patce, plynulou regulaci délky stehu a šířky ořezu šité látky či plynulou regulaci diferenciálního podávání. Regulaci rychlosti šití při konstantní síle vpichu jehly umožňuje elektronický spouštěč.

Overlock je vybaven motorem s výkonem 120 W a kovovou konstrukcí, která zajišťuje stabilní chod při zatížení. Overlock se vyznačuje snadnou údržbou.


Rozhodnete-li se navštívit naši nabídku na overlocky online, můžete vybírat z širší nabídky na overlocky. Náš internetový obchod Ráj-šití.cz, specializovaný na šicí stroje a další šicí techniku, prodává overlocky on line. Na výběr jsou overlocky mnoha značek. Stačí jen kliknout na některý z odkazů na této stránce, a můžete vybírat z naší nabídky na overlocky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Samer Samer | E-mail | Web | 6. února 2012 v 15:08 | Reagovat

Heej tak to je libovýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama