Šicí stroj Brother DS 140 - elektronický šicí stroj pro domácnost

26. října 2010 v 11:45 |  Šicí stroje 2010
Šicí stroj Brother DS 140 je elektronicky řízený domácí šicí stroj, který díky výbornému vybavení funkcemi poskytuje neocenitelné služby. Šicí stroj má podsvícený LCD displej, který zaručuje, že švadlenka vždy bude mít aktuální informace o nastavení šicího stroje. Šicí stroj nepostrádá volné rameno, regulaci délky stehu či regulaci polohy jehly a další funkce.Vedle již zmíněných funkcí nabízí šicí stroj Brother DS 140 40 šicích programů, mezi které patří tři druhy knoflíkových dírek, které jsou plně automatické, tedy na jeden krok. Podsvícený LCD displej neslouží pouze pro poskytování informací, ale umožňuje také snadné ovládání a nastavení parametrů šití.

Šicí stroj poskytuje komfortní služby pro domácí šití


Šicí stroje Brother všeobecně představují dobře vybavené šicí stroje s tichým chodem. Hledáte-li šicí stroje brother on-line, z naší nabídky budete mít radost. U šicího stroje Brother DS 140 domácí švadlenky zvlášť ocení volné nastavení délky stehu a šířky cik-cak stehu, jakož i další funkce, které tento šicí stroj nabízí pro komfortní domácí šití. Automatický navlékač nitě ubírá pracné a na oči příliš náročné navlékání nití, sedminásobně dělený podavač zajistí perfektní podávání materiálu. Výměna šicích patek představuje nenáročnou a rychlou operaci díky rychloupínacímu systému šicích patek. Podavač lze pro látání a vyšívání zasunout pod stehovou desku.

Šicí stroj je dodáván s rozsáhlým příslušenstvím


Kromě bohatých funkcí je tento šicí stroj spolu s rozsáhlým příslušenstvím, které zahrnuje sadu šesti patek, sadu jehel vč. dvojjehly, sadu cívek, a další nářadí. Pokud vám nabídka standardního příslušenství nevyhovuje, můžete dokoupit dokoupitelné příslušenství, které je určené pro šicí stroje Brother. Prodej tohoto příslušenství uskutečňujeme v kategorii Příslušenství Brother šicí stroje.

Více informací pro šicí stroj Brother DS 140


Šicí stroj je tedy dobře vybavený, poskytuje výborné služby a napomáhá domácím švadlenkám k vysoké kvalitě jejich výrobků. Pro podrobnější informace navštivte stránku Šicí stroj Brother DS 140, na které je tato novinka podrobněji představena.

V internetovém obchodě Ráj-šití.cz můžete pořídit šicí stroje brother. Vybírat můžete ze široké nabídky na šicí stroje brother online uveřejněné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama