Šicí stroj Lucznik Izabella - výkonný šicí stroj

20. října 2010 v 10:57 |  Šicí stroje 2010
Na internetovém obchodě Ráj-šití.cz je nyní naprosto mimořádná akce, ve které můžete pořídit šicí stroj Lucznik Izabella za výhodnou cenu. Ptáte se, jaký je tento šicí stroj? Jedná se o výkonný šicí stroj, který je určen náročnějším uživatelům pro domácí šití. Více informací naleznete v našem článku.


Robustní šicí stroj


Šicí stroj Lucznik Izabella je robustní mechanický šicí stroj. Tělo je vyrobeno z hliníkového korpusu, šicí mechanismus je tvořen kovovými částmi a pouze vnější části stroje jsou plastové. Díky materiálům, z nichž jsou konstrukce a šicí mechanismus vyrobeny, jsou tyto šicí stroje odolné a jsou vhodné pro náročnější domácí šití.

Šicí stroj má mnoho funkcí


Šicí stroj má velké množství funkcí, které jsou užitečné pro domácí šití. Ve výbavě nechybí volné rameno pro šití komplikovaných tvarů, horizontální rotační chapač, 29 šicích programů a z toho 28 stehů. Mezi tyto stehy patří krytý steh, overlockové stehy, elastický velký steh, trojitý rovný steh a další. Šicí stroj dále umí přišívat knoflíky, má funkci plně automatického obšívání knoflíkových dírek na jeden krok a funkci zpětného šití, umožňuje šití dvojjehlou, plynulou regulaci délky stehu a šířky cik cak stehu či regulaci přítlaku patky. Šicí stroj také umožňuje prošívání, vyšívání a přišívání aplikací.

Bohaté příslušenství pro šicí stroj


Šicí stroje Lucznik 888 Izabella jsou dodávány s rozsáhlým standardním příslušenstvím, do kterého patří čtyři patky pro šicí stroje, párač, sada jehel, náhradní špulky, šroubováček a další. Pro šicí stroj je možné dokoupit další příslušenství, které podstatně rozšíří možnosti šití tohoto šicího stroje.

AKCE - Šicí stroj v mimořádné slevě


Šicí stroj je v současné době ve zcela mimořádné akci. Běžná cena šicího stroje činí 8000,- Kč, avšak nyní je cena snížena na pouhých 4 990,- Kč, což představuje slevu 38 %. Při nákupu tohoto šicího stroje tak nyní ušetříte 3010,- Kč.

Podrobnější informace naleznete na stránce Ráj-šití.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama