Overlock Lucznik 720 D-4 pro domácnost

30. listopadu 2010 v 10:28 |  Overlocky 2010
Overlock Lucznik 720 D-4 je 4-nitný 2-jehlový overlock, který je díky svým funkcím vhodný pro každou domácnost. Overlock je dobře vybavený a poskytuje neocenitelné komfortní služby při domácím obnitkování.


Funkce, které má overlock Lucznik 720 D-4


Overlock má diferenciální podávání, volné rameno a 7 typů overlockových stehů. Diferenciální podávání slouží k plynulému posuvu látky při šití. Díky diferenciálnímu podávání overlocky zabraňují zvlnění okrajů při šití.

Vybavení pro overlock


Overlock Lucznik 720 D-4 bez problémů zvládá většinu tkanin. V ceně overlocku je již nádobka na odřezky, která zachytává odpadávající odřezky z pracovní plochy a tím usnadňuje nezbytný úklid po dokončení šití. Pro overlock je též možné dokoupit i různé patky, které rozšiřují možnosti využití overlocku.

Overlock je prodáván za skvělou akční cenu na internetovém obchodě Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje a na další šicí techniku. Více informací naleznete na stránce Overlock Lucznik 720 D-4.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 25. srpna 2011 v 19:04 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama