Šicí stroj AEG 790

15. listopadu 2010 v 12:26 |  Šicí stroje 2010

Šicí stroj AEG 790 je domácí šicí stroj s bohatým vybavením, které usnadňuje a urychluje domácí šití. Šicí stroj je určen pro ne příliš náročné uživatele a pro ty uživatele, kteří se štím začínají. Funkce, kterými je tento šicí stroj vybaven, přinášejí uživatelský komfort, který se snoubí s potěšujícím výkonem.
Šicí stroj AEG 790 a jeho funkce


Šicí stroj AEG 790 má volné rameno, 23 šicích programů a 20 stehů. Šicí stroj šije slepý, overlockový a také trojitý přímý či trojitý klikatý steh. V nabídce stehů dále nechybí ani jiné často používané stehy, jako jsou přímý steh, pružný klikatý steh, prádlový steh a další stehy.

Šicí stroj je vybaven také poloautomatickým šitím knoflíkové dírky (na čtyři kroky), plynule regulovanou délkou stehu v rozmezí 0 až 4 mm. Šicí patka má automaticky regulovaný přítlak. Šicí stroje AEG 790 nepostrádají ani snadno nastavitelné napětí horní nitě pro každý typ šití či systém rychlého navlékání stroje. Součástí vybavení šicího stroje je zpětný chod.

Technické údaje pro šicí stroj


Pro vytvoření rozměrné pracovní plochy je šicí stroj vybaven plochým nástavcem na volné rameno. Domácí švadlenky také ocení kalibrovanou stehovou desku, která umožňuje přesné dodržování vzdáleností a šířky stehu. Šicí stroj dokáže ušít až 800 stehů za minutu a jeho motor má příkon 85 W. Šicí stroj je dodáván v barevné dárkové krabici s délkou 43 cm, šířkou 23 cm a výškou 35 cm. Šicí stroj má brutto hmotnost 7,5 kg a netto hmotnost 6,7 kg.

Šicí stroj a příslušenství


Součástí dodávky je i příslušenství, které zahrnuje dvě šicí patky (patka na zdrhovadla, patka na dírky na knoflíky), vychylovací hradlo, nástroj na prořezání knoflíkových dírek, šroubovák, cívky, sadu jehel a olej.

Další informace pro šicí stroje AEG


Více informací naleznete na stránce Ráj-šití.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama