Prosinec 2010

Šicí stroj Lucznik 417 Diana

28. prosince 2010 v 10:20 Šicí stroje 2010
Pokud máte doma starý šicí stroj, který chcete nahradit, nebo ve vaší domácnosti právě vyvstala potřeba občas něco přešít, začít či upravit, a nebo jste se prostě rozhodli, že zkusíte šít, pak jste nepochybně zůstali naprosto užaslí po té, co jste začali prozkoumávat trh a zjišťovat, co že se to vlastně na trhu nabízí za šicí stroje. Pravda je, že na českém trhu lze pořídit obrovské množství šicích strojů pro různé účely, s různým vybavením a za různé ceny. Šicí stroje se také od sebe liší kvalitou zpracování, a je naprosto zřejmé, že právě na kvalitě zpracování záleží každému spotřebiteli.

Veselé Vánoce přeje OK blog

23. prosince 2010 v 10:09 OK business
Vážení čtenáři, 

přejeme Vám veselé Vánoce strávené v kruhu Vašich nejbližších, příjemnou atmosféru při rozbalování vánočních dárečků a šťastné okamžiky u štědrovečerní večeře.

Váš

OK blog

Šicí stroj Lucznik 418 Olga

21. prosince 2010 v 13:42 Šicí stroje 2010
Šicí stroj Lucznik 418 Olga je moderní víceúčelový šicí stroj určený pro domácí šití. V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz představuje tento šicí stroj naprostou novinku. Šicí stroj Lucznik Olga je dobře vybavený šicí stroj, který nepostrádá kovový kyvný CB chapač a oblíbené volné rameno. Šicí stroj má dále 24 šicích programů a šicí mechanismus sestavený z kovových součástek. Kovové součástky v šicícm mechanismu zajišťují dlouhou životnost těchto šicích strojů.