Šicí stroj Lucznik 417 Diana

28. prosince 2010 v 10:20 |  Šicí stroje 2010
Pokud máte doma starý šicí stroj, který chcete nahradit, nebo ve vaší domácnosti právě vyvstala potřeba občas něco přešít, začít či upravit, a nebo jste se prostě rozhodli, že zkusíte šít, pak jste nepochybně zůstali naprosto užaslí po té, co jste začali prozkoumávat trh a zjišťovat, co že se to vlastně na trhu nabízí za šicí stroje. Pravda je, že na českém trhu lze pořídit obrovské množství šicích strojů pro různé účely, s různým vybavením a za různé ceny. Šicí stroje se také od sebe liší kvalitou zpracování, a je naprosto zřejmé, že právě na kvalitě zpracování záleží každému spotřebiteli.


Právě kvalita je tématem tohoto článku číslo jedna. Pořídit lze skutečně různě kvalitní šicí stroje. Jedním ze základních měřítek kvality je materiál, ze kterého jsou šicí stroje vyrobeny. Dnes již téměř všechny šicí stroje mají vnější části plastové s výjimkou velmi malého počtu dílů, které plní technickou funkci. Kvalitu a pevnost šicího stroje ovšem neovlivňují právě vnější části stroje, avšak rozhodující je tělo stroje a šicí mechanismus. V šicím mechanismu je mnoho částí, které jsou velmi namáhány a které jsou klíčové pro funkci šicího stroje. Převážná většina šicích strojů, které dnes můžeme na trhu nalézt, má v šicím mechanismu umělohmotné díly, které podléhají opotřebení mnohem rychleji. Právě umělohmotné díly zkracují životnost šicího stroje.


Naproti tomu šicí stroje Lucznik, mezi které patří i šicí stroj Lucznik 417 Diana, nemají v šicím mechanismu žádné umělohmotné díly. Celý šicí mechanismus je sestaven pouze z kovových součástek, což příznivě ovlivňuje odolnost a životnost šicího stroje. Šicí stroj Lucznik 417 Diana má kromě toho tělo stroje vyrobené z hliníkového korpusu, což je zárukou skutečně kvalitních služeb, které šicí stroje Lucznik Diana poskytují.


Šicí stroj Lucznik Diana je spolehlivý šicí stroj, který se výborně hodí pro uplatnění v domácnosti. Tento šicí stroj je moderní a víceúčelový. Právě víceúčelovost šicího stroje je přesně to, co od šicího stroje očekává velké množství uživatelů. Víceúčelovost šicího stroje je dosažena díky široké nabídce funkcí, které šicí stroj Diana dokáže vykonávat. Posuďte sami: 24 šicích programů a z toho 20 druhů stehů, to není slabá nabídka funkcí. Toto množství šicích programů a stehů umožňuje využití šicího stroje pro řadu úkolů.


Mezi stehy, které šicí stroj Lucznik 417 Diana nabízí, patří přímé a klikaté stehy. U klikatých stehů můžeme dokonce vybírat z většího množství jejich typů. Šicí stroj dále nabízí čtyři overlockové stehy a více typů pružných elastických stehů. Šicí stroj má v nabídce také trojité stehy, a to přímé, pružné i klikaté. Pro svoji práci můžete využít také slepý steh či spelý elastický steh, lemovací mušličkový steh, voštinový steh a další stehy.


Co se týče vybavení šicího stroje funkcemi, rovněž i zde je nabídka šicího stroje skutečně bohatá. Šicí stroj má celokovový kyvný CB chapač a volné rameno, které usnadňuje šití komplikovaných tvarů, jako jsou manžety, nohavice, rukávy, čepice a další. Kromě toho šicí stroj nabízí funkci zpětného šití či přišívání knoflíků a funkci poloautomatického obšívání knoflíkové dírky. Jedná se o obšívání knoflíkové dírky na čtyři kroky, kdy je třeba před každým krokem mírně upravit nastavení této funkce. Zbytek zařídí šicí stroj sám. Šicí stroj umožňuje také regulaci délky stehu, regulaci přítlaku patky a plynulou regulaci rychlosti šití. Pokud se rozhodnete šít více vrstev materiálu, nepochybně oceníte vysoké zvednutí patky, které právě šití několika vrstev materiálu umožňuje.


šicí stroj Lucznik Diana nabízí i další zajímavé funkce. Velké usnadnění představuje navíjení niti na spodní cívku. Po naplnění cívky šicí stroj automaticky navíjení vypne. Šicí stroj má anvíc na těle stroje umístěný ořez nitě, takže nemusíte hledat nůžky. Uživatelky a uživatelé, kteří mají rádi ozdoby a speciální prvky, zajisté ocení možnost prošívání, vyšívání a přišivání aplikací, jakožto i možnost šití dvojjehlou, která vytváří pozoruhodné dvojité stehy výborně využitelné pro dekorativní šití.


Šicí stroj Lucznik 417 Diana je dodáván s boahtých standardním příslušenstvím, které je zahrnuté do ceny šicího stroje. Součástí tohoto příslušenství jsou čtyři šicí patky, sada pěti jehel a čtyř cívek. Standardní příslušenství dále obsahuje díly, které jsou nezbytné pro obsluhu šicího stroje.


Více informací o tomto víceúčelovém a moderním šicím stroji pro domácnost naleznete na stránce Šicí stroj Lucznik 417 Diana, kde uveřejňujeme i další technické charakteristiky platné pro tento šicí stroj. Nabídku dalších šicích strojů naleznete na stránce šicí stroje on line.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Slávek Slávek | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 0:22 | Reagovat

Dobrej blog

2 Hlavinka Hlavinka | E-mail | Web | 15. února 2012 v 14:08 | Reagovat

Tady se mi líbí... ;-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama