Šicí stroj Lucznik 418 Olga

21. prosince 2010 v 13:42 |  Šicí stroje 2010
Šicí stroj Lucznik 418 Olga je moderní víceúčelový šicí stroj určený pro domácí šití. V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz představuje tento šicí stroj naprostou novinku. Šicí stroj Lucznik Olga je dobře vybavený šicí stroj, který nepostrádá kovový kyvný CB chapač a oblíbené volné rameno. Šicí stroj má dále 24 šicích programů a šicí mechanismus sestavený z kovových součástek. Kovové součástky v šicícm mechanismu zajišťují dlouhou životnost těchto šicích strojů.


Šicí stroj Lucznik 418 Olga nabízí 24 programů, mezi které patří celkem 20 druhů stehů. Šicí stroj dále nabízí čtyřkrokové obšívání knoflíkové dírky, plynulou regulaci délky stehu, regulaci přítlaku patky, ořez nitě na těle stroje či vysoké zvednutí patky, které umožňuje šití několika vrstev materiálu. Šicí stroj umožňuje taktéž šití dvojjehlou pro dekoraci šité látky, funkci příšívání knoflíků, funkci zpětného šití a nabízí možnost prošívání, vyšívání, přišívání aplikací, atd.


Tyto šicí stroje nabízí bohatý výběr stehů, mezi kterými naleznete přímé stehy, klikaté stehy trojité stehy přímé, pružné a klikaté a pružné elastické stehy. V nabídce stehů má šicí stroj i čtyři overlockové stehy, mezi které patří otevřený overlockový steh, uzavřený overlockový steh a dekorativní overlockové stehy. V nabídce je dále slepý steh a slepý elastický steh, lemovací mušličkový steh a voštinový steh.


Šicí stroj Lucznik Olga je dodáván s bohatou standardní výbavou, která je zahrnuta do ceny stroje. Do této výbavy patří čtyři druhy šicích patek, vodítko pro šití slepého stehu, olejnička, štěteček, šroubováky, sada jehel a cívek, párač a měkký plastový kryt proti prachu. Šicí stroj má celkový příkon 85 W, z toho na motor připadá 70 W a zbývajících 15 W připadne na žárovku. Šicí stroj váží 7,9 kg, brutto hmotnost činí 9,2 kg.


Pro více informací o šicích strojích navštivte stránku Ráj-šití.cz.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 31. prosince 2010 v 11:15 | Reagovat

Super blogísek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama