Pridat.eu logo_fb.png tw_logo.png

Leden 2011

Coverlock Brother Cover Stitch M 2340 CV

31. ledna 2011 v 10:53 Overlocky 2011
Pokud hledáte šicí stroj, který umožňuje zakončování spodem krycím stehem, kterému se někdy říká též prádlový steh, musíte hledat mezi speciálními šicími stroji, tzv. coverlocky. Coverlocky jsou určeny pro zakončení oděvů z úpletů a pletenin. Právě takovým coverlockem, který zakončuje krycím stehem, je coverlock Brother Cover Stitch M 2340 CV. Jedná se o tří a čtyřnitný domácí coverlock, který je vybavený diferenciálním podáváním. Tento coverlock umožňuje zpracování moderních strečových materiálů.


Overlock Brother M 4234 D

24. ledna 2011 v 13:08 Overlocky 2011
Overlock Brother M 4234 D je dvou, tří a čtyřnitný overlock určený pro domácnost. Overlock má ve výbavě diferenciální podávání, unikátní navlékač obou jehel a další užitečné funkce včetně mechanismu vypínání horního nože. Jedná se o dobře vybavený overlock, který právě v domácnosti poskytuje kvalitní služby a napomáhá profesionálnímu vzhledu domácích produktů. Zároveň snižuje tento overlock náročnost domácího šití. S overlockem Brother M 4234 D šijí domácí švadlenky rychleji, snadněji a lépe.


Akce na šicí stroje Lucznik

19. ledna 2011 v 11:36 Šicí stroje 2011
Internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje, overlocky a další nejen šicí techniku nyní nabízí čtyři šicí stroje ve velmi výhodné akci. Jedná se o šicí stroj Otylia, šicí stroj Gabriela, šicí stroj Amelia a šicí stroj Lidia. Zajímáte se o podrobnosti? Chcete vědět, jaké jsou tyto šicí stroje? Vše podstatné naleznete v tomto článku.

Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia

10. ledna 2011 v 10:51 Šicí stroje 2011
Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia je další naprostá novinka v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz. Jedná se o moderní šicí stroj, který odvede vynikající práci v každé domácnosti. Šicí stroj Lucznik Otylia je dobře vybavený a má snadné ovládání. Díky tomu jsou tyto šicí stroje vhodné jak pro začínající, tak i pro pokročilé domácí švadleny. Ve své cenové kategorii se jedná o naprosto ojedinělý šicí stroj, neboť v jeho nabídce je funkce plně automatické knoflíkové dírky (na jeden krok). Tuto funkci mají obvykle šicí stroje v cenové hladině nad pět tisíc Kč, zatímco šicí stroj Lucznik Otylia je v prodeji za cenu podstatně nižší.