Akce na šicí stroje Lucznik

19. ledna 2011 v 11:36 |  Šicí stroje 2011
Internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje, overlocky a další nejen šicí techniku nyní nabízí čtyři šicí stroje ve velmi výhodné akci. Jedná se o šicí stroj Otylia, šicí stroj Gabriela, šicí stroj Amelia a šicí stroj Lidia. Zajímáte se o podrobnosti? Chcete vědět, jaké jsou tyto šicí stroje? Vše podstatné naleznete v tomto článku.


Šicí stroj Lucznik 875 Gabriela


Šicí stroj Lucznik 875 Gabriela je šicí stroj, který poskytuje v domácnosti velmi užitečné služby. Tento šicí stroj dokáže také spolehlivě vyhovět požadavkům náročnějších uživatelů. Šicí stroje Lucznik Gabriela jsou dobře vybavené.

Šicí stroje jiných značek ze stejné cenové hladiny nemají takové vybavení, jaké má šicí stroj Lucznik 875 Gabriela. Tato výbava se vyskytuje u výrazně dražších šicích strojů!

Proč si vybrat šicí stroje Lucznik Gabriela? Protože šicí stroj Gabriela:


1) má nadstandardní výbavu: plně automatická dírka, regulace přítlaku patky, výkon motoru 85 W
2) má užitečné funkce: 16 šicích programů, 16 stehů, horizontální rotační chapač, volné rameno.
3) šije rozsáhlou skupinu stehů: overlockové stehy, elastický velký steh, krytý steh a ozdobné stehy.
4) má šicí mechanismus sestavený pouze z kovových dílů
5) je vhodný pro domácí šití a splňuje požadavky náročnějších uživatelů.
Tento šicí stroj se již neprodává!Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia


Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia je moderní šicí stroj, který se díky svým funkcím a přínosům hodí do každé domácnosti. Šicí stroj nabízí užitečné a přínosné funkce, které usnadňují domácí šití. Šicí stroje Lucznik Otylia jsou vhodné jak pro začínající, tak i pro pokročilé domácí švadleny.

Ve své cenové kategorii je tento šicí stroj výjimečný. Šicí stroj Otylia je vybaven funkcí plně automatické knoflíkové dírky, která se objevuje u šicích strojů v cenové kategorii nad 5 tis. Kč vč. DPH. Díky plně automatické knoflíkové dírce získají vaše domácí výrobky profesionální vzhled!

Stručný přehled parametrů pro šicí stroj Lucznik Otylia


Šicí stroj Lucznik Otylia:

1) má plně automatickou knoflíkovou dírku, díky které získají domácí výrobky profesionální vzhled. Touto funkcí jsou běžně vybaveny dražší šicí stroje.
2) je dobře vybavený: 21 šicích programů, 20 stehů, celokovový kyvný CB chapač, volné rameno
3) má řadu užitečných funkcí: plynulá regulace délky stehu, přišívání knoflíků, vysoké zvednutí patky, zpětné šití, šití dvojjehlou, aj.
4) šije řadu rozmanitých stehů, např. overlockové stehy, krytý steh, větvičkový steh, ozdobný saténový steh, trojitý rovný steh, aj.
5) má šicí mechanismus sestavený výhradně z kovových dílů, což poskytuje nespornou výhodu!


Šicí stroj Lucznik Otylia je nyní prodáván v akci se slevou 40 %, která platí jen pro omezený počet kusů do vyprodání!


Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II


Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II je domácí šicí stroj, který se díky vlastní výbavě těší značné oblibě. Tento šicí stroj je vybaven řadou užitečných funkcí, díky kterým se z domácího šití skutečná zábava. Kromě toho snižují náročnost práce při šití a tak umožňují domácím švadlenkám, aby soustředily svoji energii na uplatnění svých tvůrčích schopností při běžném domácím šití.

Každý šicí stroj Lucznik Amelia je dodáván s dárkem, který představuje šicí souprava v hodnotě 299,- Kč. Šicí souprava je k šicímu stroji přibalena ZDARMA.

Stručná charakteristika šicího stroje


Šicí stroj Lucznik Amelia:

1) má 36 šicích programů, celokovový kyvný CB chapač, volné rameno.
2) šije overlockové stehy, slepý steh, elastický steh, lemovací steh, saténový steh a další stehy
3) je vybaven poloautomatickým obšíváním knoflíkové dírky na 4 kroky, plynulou regulací délky a šířky stehu, ořezem nitě na těle stroje, zabudovaným napínačem horní niti, a řadou dalších prospěšných funkcí.
4) má šicí mechanismus sestavený jen z kovových dílů, díky kterým se vyznačuje větší odolností a delší životností
5) je dodáván se šicí soupravou v hodnotě 299,- Kč, která je přibalena ZDARMA!

Šicí stroj Amelia se nyní prodává v akci s neuvěřitelnou slevou 45 %! Více informací na stránce Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II.

Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia


Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia je víceúčelový šicí stroj určený pro použití v domácnosti. Šicí stroj Lidia je opatřen příjemným barevným designem, a tak nevypadá fádně a stroze, jak je u šicích strojů celkem běžné.

Tento šicí stroj nabízí řadu užitečných funkcí, které zkvalitní domácí šití. Díky těmto funkcím a snadné obsluze bude šití jednoduchou záležitostí, která může představovat jednu z forem aktivního odpočinku. To vám umožní právě šicí stroj Lucznik Lidia.

Stručná charakteristika


Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia:

1) má 24 programů, kovový kyvný CB chapač, volné rameno
2) šije slepý steh, overlockové stehy, elastický steh, jednoduchý trojitý steh, saténový steh, a řadu dalších.
3) má tyto funkce: zpětné šití, přišívání knoflíků, poloautomatické vyšívání knoflíkové dírky na 4 kroky, plynulou regulaci délky stehu, regulaci přítlaku patky, a další
4) má šicí mechanismus sestavený pouze z kovových součástek, díky kterým má dlouhou životnost.

Šicí stroj Lucznik Lidia je nabízen v akci se zajímavou slevou 34 %. Více informací na stránce Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama