Coverlock Brother Cover Stitch M 2340 CV

31. ledna 2011 v 10:53 |  Overlocky 2011
Pokud hledáte šicí stroj, který umožňuje zakončování spodem krycím stehem, kterému se někdy říká též prádlový steh, musíte hledat mezi speciálními šicími stroji, tzv. coverlocky. Coverlocky jsou určeny pro zakončení oděvů z úpletů a pletenin. Právě takovým coverlockem, který zakončuje krycím stehem, je coverlock Brother Cover Stitch M 2340 CV. Jedná se o tří a čtyřnitný domácí coverlock, který je vybavený diferenciálním podáváním. Tento coverlock umožňuje zpracování moderních strečových materiálů.Jaké stehy šije coverlock Brother M 2340 CV


Coverlock Brother Cover Stitch M 2340 CV je domácí coverlock, který nabízí využití dvounitného řetízkového stehu či variant tří a čtyřnitných krycích stehů. Nabídku těchto krycích stehů tvoří trojitný krycí steh široký, šitý dvěma jehlami se šířkou 6 mm, trojnitný krycí steh úzký, šitý dvěma jehlami se šířkou 3 mm, a čtyřnitný krycí steh, šitý třemi jehlami se šířkou 6 mm.

Funkce, které má ve výbavě coverlock Brother Cover Stitch M 2340 CV


Coverlock Brother Cover Stitch M 2340 CV má diferenciální podávání a dělený podavač. Diferenciální podávání představuje důležitou a prospěšnou funkci, protože zajišťuje plynulé podávání pružných materiálů. Diferenciální podávání zabraňuje zvlnění okraje obšívaného materiálu a znemožňuje nežádoucí načechrání materiálu. Pokud by coverlock toto zařízení neměl, mohla by být obšívaná látka z pružného materiálu zvlněná, což by však nebylo možné jakkoliv ovlivnit. Pro nastavení diferenciálu slouží posuvný ovladač.

Coverlock umožňuje plynulé nastavení délky stehu v rozsahu 2 - 4 mm, které se ovládá prostřednictvím otočného ovladače. Tento coverlock dále umožňuje regulaci přítlaku patky a rychlé a jednoduché navlečení kličkaře. Pro snadné navlečení nití jsou navlékací dráhy nití přehledně barevně vyznačeny. Coverlock má také páčkový systém pro uvolnění mechanismu napětí, který umožňuje správné zavedení šicích nití.

Technické charakteristiky pro coverlock Brother M 2340 CV


Coverlock šije až 1000 stehů za minutu. Rychlost šití se ovládá prostřednictvím elektronického ovladače. Coverlock využívá běžně dostupné šicí jehly standardního rozměru 130/705H a má integrované madlo, které usnadňuje přenášení stroje.

Příslušenství pro coverlock


Součástí balení coverlocku je základní příslušenství zahrnuté do ceny coverlocku. Do příslušenství je zařazena pinzeta, krycí talířky na cívky nití, podložky pod cívky či kartáček na čištění. V balení nechybí ani šroubovák, imbusový klíč, sada jehel či síťka na cívky nití. Součástí příslušenství je dále speciální šicí patka, ochranný plastikový kryt a kabelka pro příslušenství. Návod pro obsluhu a použití coverlocku je umístěn na přiloženém DVD.

Kde lze získat více informací o coverlocku Brother Cover Stitch M 2340 CV


Coverlock Brother M 2340 CV lze zakoupit v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje, overlocky a další nejen šicí techniku. Podrobnější informace naleznete v kategorii Coverlocky na stránce Coverlock BROTHER Cover Stitch M 2340 CV.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama