Overlock Brother M 4234 D

24. ledna 2011 v 13:08 |  Overlocky 2011
Overlock Brother M 4234 D je dvou, tří a čtyřnitný overlock určený pro domácnost. Overlock má ve výbavě diferenciální podávání, unikátní navlékač obou jehel a další užitečné funkce včetně mechanismu vypínání horního nože. Jedná se o dobře vybavený overlock, který právě v domácnosti poskytuje kvalitní služby a napomáhá profesionálnímu vzhledu domácích produktů. Zároveň snižuje tento overlock náročnost domácího šití. S overlockem Brother M 4234 D šijí domácí švadlenky rychleji, snadněji a lépe.


Služby, které poskytuje overlock Brother M 4234 D


Overlock Brother M 4234 D má velmi dobré vybavení. Neocenitelné služby poskytuje dělený podavač diferenciálního podávání a mechanismus vypínání horního nože. Výrazné ulehčení práce přináší unikátní systém pro rychlé a snadné navlékání spodního chapače a unikátní navlékač obou jehel. Dráhy navlékaných nití jsou barevně a přehledně značeny. Tento overlock Brother obstarává začištění obnitkovacími stehy se čtyřmi, třemi nebo dvěma nitěmi, a to včetně ořezu látku. začištění obnitkovacími stehy a ořez látky probíhá v jediné operaci. V případě zájmu lze zvolit šití bez ořezu látky.

Šicí stolek je přizpůsoben běžnému šití a šití s volným ramenem. Pro přestavení na volné rameno stačí vysunout šicí stolek. Overlock je vybaven také přihrádkou na odřezky a omezovačem kroucení nití. Pro snadnou výměnu patek slouží rychloupínací systém s regulací přítlaku patky.

Jaké stehy šije overlock Brother


Overlock Brother M 4234 D je vybaven řadou stehů. Jako příklad výborně poslouží čtyřnitný overlockový steh, třínitné overlockové stehy, dvojnitný plochý šev, slepý steh, rolovaný lem a další. Overlock je vybaven otočným ovladačem, který umožňuje regulaci šířky a hustoty stehu. Úzký lemovací steh lze šít bez výměny šicí patky. Overlock šije na všech druzích látky dokonalé obnitkovací švy.

Příslušenství pro overlock


Overlock Brother M 4234 D se dodává se základním příslušenstvím zahrnutým do ceny, které zahrnuje patku na slepý steh, ochranný plastikový kryt, kabelku pro příslušenství, pinzetu, šroubovák, sadu jehel či imbusový klíč. Podrobný seznam příslušenství je uveřejněn na stránce produktu v internetovém obchodě Ráj-šití.cz (odkaz je na konci článku). Pro tento overlock lze dále dokoupit různé šicí patky, jejichž seznam je rovněž uveřejněn na stránce overlocku.

Další informace


Podrobnější informace naleznete na stránce Overlock Brother M 4234 D v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje a overlocky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama