Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia

10. ledna 2011 v 10:51 |  Šicí stroje 2011
Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia je další naprostá novinka v nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz. Jedná se o moderní šicí stroj, který odvede vynikající práci v každé domácnosti. Šicí stroj Lucznik Otylia je dobře vybavený a má snadné ovládání. Díky tomu jsou tyto šicí stroje vhodné jak pro začínající, tak i pro pokročilé domácí švadleny. Ve své cenové kategorii se jedná o naprosto ojedinělý šicí stroj, neboť v jeho nabídce je funkce plně automatické knoflíkové dírky (na jeden krok). Tuto funkci mají obvykle šicí stroje v cenové hladině nad pět tisíc Kč, zatímco šicí stroj Lucznik Otylia je v prodeji za cenu podstatně nižší.


Jaké funkce má šicí stroj Lucznik Otylia


Šicí stroj Lucznik Otylia 2006 má 21 šicích programů a 20 stehů. Nedílnou součástí jeho vybavení je i volné rameno či celokovový kyvný CB chapač. Šicí stroj poskytuje velký výběr stehů včetně krytého stehu, overlockových stehů, elastického velkého stehu, trojitého rovného stehu či ozdobného saténového stehu pro dekorativní šití. Šicí stroj nabízí rovněž i řadu dalších užitečných funkcí, které domácí švadlenky vždy ocení. Mezi tyto funkce patří plynulá regulace délky stehu, přišívání knoflíků, zpětné šití, navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím systému navíjení po jejím naplnění, a další. Samozřejmostí je pohodlná výměna patek, kdy pro připevnění patky plně postačuje jednoduché zacvaknutí. Šicí stroj rovněž umožňuje vysoké zvednutí patky pro šití několika vrstev materiálu. Pro dekorativní účely umožňuje šicí stroj šití dvojjehlou, která vytváří efektní dvojité stehy.

Příslušenství pro šicí stroj Lucznik Otylia


Šicí stroj Lucznik Otylia je dodáván s rozsáhlým příslušenstvím, které zahrnuje 3 jehly, 3 cívky, druhý kolík cívky nitě pro dvojnitné šití, šroubováčky, párač se štětečkem, olejničku, sadu šicích patek a další díly pro údržbu či manipulaci se strojem. Kromě rozsáhlého příslušenství v základní výbavě lze dokoupit další příslušenství, které zahrnuje různé další šicí patky a řadu dalších pomůcek, jako jsou šicí soupravy, jehly, krejčovské nůžky, a jiné.


Šicí stroj Lucznik Otylia patří mezi šicí stroje nabízené v rámci naší nabídky na šicí stroje Lucznik. On line pořídit můžete tento šicí stroj na stránce Šicí stroj Lucznik 2006 Otylia v internetovém obchodu Ráj-šití.cz, kde jsou uveřejněny další podrobné a upřesňující informace.

Pro podrobnější přehled uveřejňujeme naši nabídku na šicí stroje on line, kterou naleznete také jako šicí stroje lucznik online. Jedná se o novou modelovou řadu, ve které má každý šicí stroj Lucznik šicí mechanismus sestavený z kovových částí. Díky kovovým částem se zvyšuje životnost šicích strojů Lucznik.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama