Únor 2011

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia

24. února 2011 v 11:30 Šicí stroje 2011
Chtěli byste mít doma zavedený a kvalitní šicí stroj se zajímavými funkcemi za příznivou cenu, se kterým má pozitivní zkušenosti řada domácích švadlenek? Přesně takový šicí stroj je právě nyní v prodeji v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Jedná se o šicí stroj Lucznik 2005 Amelia. Tento šicí stroj se těší velké oblibě, o čemž svědčí prostá skutečnost: šicí stroj Lucznik Amelia je nejprodávanějším šicím strojem z bohaté nabídky internetového obchodu Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje a další domácí, nejen šicí techniku.

Šicí stroj Janome Sew Mini

15. února 2011 v 10:57 Šicí stroje 2011
Máte doma malou švadlenku nadšenou do šití? Rozvíjejte její nadání! Nikdy nevíte, k čemu to bude dobré, a proto je dobré tento malý plamínek nadšení přiživit. Možná z vašeho dítka nebude módní návrhářka či světoznámá krejčí, ale jeden nikdy neví... Buď jak buď, máme pro vás vynikající nabídku. Šicí stroj Janome Sew Mini je ideální šicí stroj pro větší děti.


Overlock Bernina 610 D

9. února 2011 v 12:36 Overlocky 2011
Pokud si chcete do domácnosti koupit overlock, je to rozhodně dobrý záměr. Takový overlock zastane spoustu práce, kterou bez jeho pomoci musí každá domácí švadlenka dělat ručně. A to je zdlouhavé, náročné a někdy i složité. Skutečně kvalitní služby poskytne pouze dobrý overlock. Dnes vybíráme jeden z mnoha kvalitních a podařených overlocků, které nabízíme v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Jedná se o overlock s diferenciálním posuvem látky a odstavitelným ořezem. Overlock Bernina Bernette 610 D patří do základní řady a je velmi dobře vybavený.

Šicí stroje Toyota

8. února 2011 v 13:07 Šicí stroje 2011
Šicí stroje Toyota jsou moderní domácí šicí stroje, které poskytují vysoce kvalitní služby v domácnosti. Již od roku 1946, kdy byla zahájena výroba šicích strojů Toyota, kladl zakladatel Toyoty, Kiichiro Toyoda, velký důraz na praktičnost a zároveň na příjemný vzhled výrobků určených pro domácí využití. Šicí stroje Toyota jsou vybaveny řadou prvků, díky kterým jsou tyto domácí šicí stroje velmi šikovné.